Cviky, ktoré môžeš cvičiť aj doma.
Instagram/pamela_rf, zuzanakardos

Každá z nás chce byť zdravá a v dnešnej dobe aj fit. Strach je ale niekedy väčší ako túžba po dokonalej postave. Ak nemáš rada preplnené fitness centrá, bojíš sa pohľadov alebo jednoducho nechceš ísť do posilňovne, tieto videá ti ukážu cviky, ktoré zvládneš aj v pohodlí domova. Nenechaj sa odradiť svojím strachom a buduj si zdravie a pevnú postavu.

Rozdiel medzi fitness centrom a domácim prostredím je veľký. V obývačke nemáš veľké stroje a niekedy ani poriadnu motiváciu. Tá však správnymi cvikmi, ktoré budeš mať rada, príde sama.

Stačí, ak si nájdeš to, čo ťa bude baviť. K cvičeniu ti určite zo začiatku pomôžu aj videá, ako správne na to, poriadna hudba a priestor. Svoju vysnívanú postavu tak môžeš mať aj z pohodlia domova.

@betterme_app

What do you choose: the comfort of home or the team spirit at the gym?🤔 Comment below! #homeworkout #workoutathome #upperbodyworkout #upperbodyexercise #gym #gymtips #workoutchallenge #fitness #fitbody #fakebody #betterme #bettermetrainings #bettermeapp #bettermeplan

♬ When I Ride – Ashley Mehta

Na internete nájdeš mnoho videí na cviky k home workoutu, avšak tieto ti ukážu, ako nahradiť veľké stroje aj jednoduchými pomocníkmi. Vyskúšaj a uvidíš, že do pár týždňov sa budeš cítiť omnoho lepšie a budeš bližšie k postave, ktorú chceš mať.

Cviky na brucho, ruky, ale aj krásny zadok či nohy

Veľké činky môžeš nahradiť napríklad gumou na cvičenie, ktorá je dostupná v každom obchode so športovými pomôckami. Fľaša vody, ale aj malé činky. Je na tebe, ktorú variantu zvolíš.

@madiditler

Follow my instagram for more workouts! (IG: madiditler) #BoostYourMood #homegym #homeworkout #gymworkout #fitness #workout #gym #weightlossjourney

♬ What You Know Bout Love – Pop Smoke

Cviky si môže vyskúšať aj tvoj partner. Odporové gumy, ktoré sa používajú na cvičenie, majú viacero stupňov odporu a tak svoje cviky môžeš postupom času robiť ťažšie, čím nahradíš dvíhanie ťažkých váh. Partner môže využiť práve túto možnosť. Spolu sa teda môžete motivovať, podporovať a hneď sa vám bude cvičiť omnoho lepšie.

@hebehiompt

Gym vs home.. upper body ✨🫶🏼🥰🤍

♬ Super Freaky Girl – Nicki Minaj

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieFitness