Chce, aby si sa jej bezmyšlienkovo dotýkal, pokým pozeráte film. Chce, aby si jej prstami jemne prešiel okolo jej pliec, jej krku, jej rúk. Chce byť presvedčená o tom, že dotyk je spontánny.

Chce, aby si ju prekvapil, ale nie s povrchnými gestami, ktoré si videl vo filme. Ona nepotrebuje chlapa, ktorý rozsvieti 100 sviečok v tvare srdca, nepotrebuje sladké slová a určite nepotrebuje vyhrávanie serenád na gitare. Ona potrebuje niečo romantické, kde budete len vy dvaja. Prekvap ju, že jej v sobotu spravíš raňajky po tom, čo bola celý týždeň v práci. Vyber jej najobľúbenejší film a urobte si filmový večer. Daj jej vedieť, že si všímaš maličkosti na ktorých jej záleží.

 

Young couple sitting on bench outdoor.

foto: tunedbody.com

Chce počuť, že ju miluješ, tak jej to povedz len tak, keď to neočakáva. Tvoje slová chce cítiť ako letmý bozk na čelo v tme, niečo, čo sa dá len ťažko cítiť, ale čo ona rozhodne cítiť potrebuje. Chce, aby vaša láska bola spontánna, nie aby to bola povinnosť, ktorú musíte vykonať. Iste, môžu existovať špeciálne príležitosti, pri ktorých poviete vždy tiché „milujem ťa“, ale ak jej to povieš, keď vyjde zo sprchy s maskou na tvári, keď si myslí, že je absolútne nepríťažlivá, vtedy tie slová budú mať väčší zmysel.

Chce, aby si ju miloval rovnako pred tvojimi priateľmi. Chce aby si ju pobozkal na tvár, aby mohla s tebou žartovať, aby si sa správal rovnako ako v súkromí. Nikdy sa nechce cítiť ako záťaž, pri ktorej by si sa v spoločnosti mal správať inak. Počuje ako tvoji priatelia rozprávajú o vzťahoch ako o povinnosti, ktorú musia splniť. Vie, že to bude znieť zúfalo, ale musí vedieť, že ty o vašom vzťahu nikdy takto nerozprávaš.

Group Of Friends Enjoying Evening Drinks In Bar

foto: jazzpizzabar.com

Chce, aby si ju prekvapil správou, že si zariadil niečo, na čo ona zabudla. Neexistuje nič krajšie ako istota, že sa dokážeš o niečo postarať, keď si vytvárate spoločné plány. Pretože skutočná romanca neumiera. Romanca, pri ktorej robíš správne rozhodnutia, si ohľaduplný. Ona nechce byť iba vec, na ktorú si spomenieš, keď je už neskoro a ty nechceš spať sám. Ona nechce byť tá, s ktorou stráviš pár hodín pri pozeraní filmu. Nechce tvoje peniaze alebo aby si jej kupoval veci, chce tvoj čas, tvoju pozornosť. Chce aby si jej venoval pár minút, kedy by ste robili spoločné mimoriadne veci. 

zdroj: thoughtcatalog.com , titulná foto: bigdays.in

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating