Instagram/charlieandlauren_

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Prvé výročie je vo vzťahu vždy veľká udalosť. Nezáleží na tom, či máš prvý alebo tretí vzťah, stále to musíš prežívať intenzívne.

Tieto udalosti by si do prvého výročia mala s partnerom stihnúť.

Zoznámenie sa s rodičmi a kamarátmi

Úplne základná udalosť, ktorú by si nemala odkladať, ak pre teba partner znamená niečo viac a chceš s ním zostať aj v budúcnosti. Rodičov by si mala spoznať pár mesiacov po randení, no priateľov môžeš aj skôr, pretože sú jeho súčasťou a pravdepodobne s nimi budete často chodiť von. Platiť by to malo vzájomne – aj ty by si ho mala všetkým predstaviť.

Rodinná oslava

Ďalšia udalosť, ktorú by ste spolu mali stihnúť do prvého roka. Na rodinnej oslave sa ukáže váš charakter – na vašej ťa spozná on, pretože uvidí, ako sa správaš k ostatným členom a na jeho oslave ho uvidíš v pravom svetle ty. Takéto významné dni sú ideálne na to, aby ste prehlbovali vzťah a ukázali kúsok vášho súkromia.

Spoločný víkend

Keď sa vyberiete na spoločný víkend, budete spolu 24 hodín celé dni. Overí sa váš komunikačný level a zistíte, či si po pár hodinách neleziete na nervy. Vďaka tomu budete aspoň predpokladať, aké by to bolo v budúcnosti, kebyže spolu bývate.

Dobrodružný výlet

Máme na mysli výlet, na ktorom budete odkázaní len sami na seba. Nikto iný vám nedokáže pomôcť, musíte si iba vzájomne dôverovať. Mali by ste ho stihnúť do výročia, pretože vďaka adrenalínovému dobrodružstvu sa ukáže, aké pevné je vaše puto a či máte medzi sebou vytvorenú dôveru.

Milovanie

Ak čakáte s milovaním až do svadby, je to v poriadku. Nemusíte sa ponáhľať, aby ste to stihli… No ak nie ste zástancom tejto „hranice“, mali by ste sa pomilovať už po pár týždňoch, pretože aj vďaka tomu sa môžete viac spoznať. Zistíte, či si v posteli vyhovujete a či by ste vedeli mať s*x už len so sebou a nie s niekým iným.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating