Photo by Daria Shevtsova from Pexels

Vymyslieť skvelý darček k sviatku niekoho, koho máme radi, je občas poriadny problém. Keď ti na človeku záleží, chceš mu dopriať niečo originálne, čo ho naozaj poteší. Ak práve rozmýšľaš nad darčekom pre svoju dobrú kamošku, nechaj sa inšpirovať našimi tipmi!

Perfektný deň

Materiálne veci nie sú vždy to, čo spraví ženu naozaj šťastnou. Ak si nenašla niečo, čo sa dá zabaliť, nezúfaj, taký dokonalý ženský deň ju určite poteší oveľa viac. Choďte spolu na dobrý obed, dajte si spraviť manikúru, zacvičte si, doprajte si kávičku a koláčik v meste, navštívte kino, štrngnite si drinkmi v bare. Vymysli program, ktorý ju poteší, vyber jedlo, ktoré má rada. Pokojne si spravte babský večer pri telke a s pizzou v ruke.

Kniha spomienok

Čo vás dve spája? Predsa množstvo spomienok! Ak sa poznáte už nejaké tie roky, určite ich máte mnoho. A desiatky fotografií k tomu. Preto ti na ten najkrajší darček postačí kúpiť fotoalbum (najlepšie s papierovými stránkami, aby si k fotkám mohla aj niečo napísať) a vytlačiť si čo najviac vašich spoločných zážitkov. Doplň k ním dátumi, milé i vtipné popisy a dokonalý dar je hotový.

Hurá na výlet

Ak sa ti zdá, že spomienok máte málo, je čas nejaké si spraviť! Zbaľte si batoh a hurá do sveta! Teda, aj jednodenný výlet niekam do okolia postačí. Na Slovensku je toľko možností! Vyber niečo, čo vás obe zaujme, povedz jej, aby sa pripravila a vezmi ju na babský trip! Nič nie je lepšie, ako nový zážitok s niekým, koho máš rada. Financií sa neboj, ak ťa trápia, nabaľ vám desiatu z domu a odvoz vlakom vám zaistí čas, ktorý môžete predebatovať.

Dobre ju počúvaj

Ak ti nič z vyššie spomenutých nápadov nemôže vyjsť, skús sa započúvať poriadne do toho, čo hovorí. Veľakrát nedbalo pred ľuďmi spomenieme veci, ktoré by nás potešili bez toho, aby sme si to uvedomili. Takto ti môžu ľahko napadnúť darčeky, akými sú napr. lístky na koncert obľúbenej kapely, vstup na hodinu jógy, ktorú túži vyskúšať, nové pyžamo, ktoré sa jej zapáčilo v obchode, knihu, ktorá ju zaujala vo výklade, …

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife