unsplash.com

Než si začneš robiť nové predsavzatia do nového roka, je čas zistiť, čo sa ti udeje posledný mesiac v roku 2018. Môžeš zmeniť svoje myslenie a naplánovať nové veci, ak budeš vedieť, čo ťa čaká. 

Baran

December bude ten ideálny čas na objavenie lásky v tvojom živote. Hľadanie toho pravého po náročnom rozchode bude trochu ťažšie. Ak máš však dostatok nádeje, nájdeš ho.

Býk

V decembri by si sa mala zamerať na kariéru. V tvojom prípade môže byť kariéra dôležitejšia ako emocionálna bezpečnosť, pretože tej sa nabažíš v roku 2019. Takže bež pracovať.

Blíženci

So všetkou uloženou energiou z novembra, vstúpiš do decembra športovo. Mala by si si nájsť novú rutinu v pohybe a iných aktivitách, pretože tento mesiac je na to ideálny.

Rak

December bude pre teba obzvlášť dôležitý. Tvoje záujmy a sny dosiahneš s pomocou druhých. No budeš ich musieť naozaj počúvať, aby sa ti všetky ciele splnili.

Lev

Ak si single, tvoje vzťahy s mužmi sa v decembri budú vyvíjať pekne. Ak máš však pocit, že súčasný vzťah, ktorý máš je negatívny, práve december bude mesiac, kedy to ukončíš.

Panna

V decembri sa musíš pripraviť na nové výzvy. Mnoho vecí sa posunie smerom, ktorý možno nebudeš očakávať, avšak zato bude viac natešená z roku 2019.

zdroj: unsplash.com

Váhy

V decembri budeš cítiť toľko lásky, ako len budeš schopná. Vedz, že sa to môže zmeniť. Prenes svoje pocity aj do nového roka a bude to zase o niečo krajšie.

Škorpión

December bude náročný na prácu. Mala by si začať robiť niečo zmysluplné a zvýšiť svoje nasadenie. Veci v práci nemusia byť jednoduché, ale stále ich môžeš zvládnuť.

Strelec

Každý december v roku ti prinesie niečo pozitívne a stane sa z neho tvoj obľúbený mesiac. Buď opatrná, nesnaž sa mať vysoké očakávania a drž sa pri zemi. Potom, ak si budeš úplná istá tým, že tvoje plány vyšli, môžeš oslavovať.

Kozorožec

V decembri budeš mať možnosť rozvíjať sa každý deň. Tieto malé šance netreba prehliadať. Láska sa bude taktiež zväčšovať a doma sa budeš cítiť pohodlne. Čaká ťa pekný mesiac.

Vodnár

V decembri budeš mať perfektný čas na to, aby si si utriedila myšlienky. Pre teba to bude oddychový mesiac, nikto od teba nebude vyžadovať veľké veci. Relaxuj a rob veci, ktoré ťa robia šťastnou.

Ryby

Tvoja energia a sila bude s decembrom stúpať. Mala by si to nasmerovať tým najlepším smerom. Ak váhaš či dať výpoveď v práci, daj. Ak váhaš, či odísť z krajiny, choď tam, kde sa ti páči. Rob veci, ktoré by inak neboli možné.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife