unsplash.com

Existuje jeden citát: „Prijímame len takú lásku, ktorú si zaslúžime“. A dovoľ mi povedať, že si zaslúžiš ten najkrajší druh lásky. Spolu so zdravým vzťahom, ktorý bude len rásť. Lenže niekedy nie sú vzťahy len jednoduché, existujú spôsoby, ktoré definujú, čo je vo vzťahu zdravé a čo nie je zdravé. Dnes ti prinášam článok, vďaka ktorému zistíš, či máš zdravý vzťah alebo nie, podľa tvojho znamenia (alebo znamenia tvojho priateľa): 

Baran

Si veľmi energetická a ohnivá. Ak máš zdravý vzťah, tvoj partner s tebou zdieľa všetky dobrodružstvá a adrenalínové zážitky.

Býk

Ako býk si veľmi organizovaná a pozorná. Ak si v zdravom vzťahu, tvoj partner si vždy nájde na teba čas, aj keď je veľmi zaneprázdnený.

Blíženci

Si veľmi kreatívna a inteligentná, ako blíženec vždy túžiš po nových informáciach. Vieš, že máš zdravý vzťah, ak tvoj priateľ o teba bojuje aj naďalej, čo spolu tvoríte pár.

Rak

Vieš, že si v zdravom vzťahu, ak tvoj partner plánuje mať s tebou deti. Si neuveriteľne strarostlivá a rodinne založená.

Lev

Ako lev si niekedy idealistická, láskavá a neistá. Ak si v zdravom vzťahu, tvoj partner sa o teba postará aj v ťažkých chvíľach.

Panna

Si veľmi zaťažená na dokonalosť. Ak sa nachádzaš v zdravom vzťahu, tvoj partner bude trpezlivý a otvorený k tomu, že sa občas správaš ako perfekcionistka.

Váhy

Si romantická duša, ktorá miluje úprimne. Ak si v zdravom vzťahu, tvoj partner sa o teba bude starať ako o princeznú a bude vždy úprimný.

Škorpión

Si veľmi intenzívna, zábavná alebo aj tvrdohlavá. Ak si v zdravom vzťahu, tvoj partner ťa bude milovať cez všetky tvoje nálady.

Zobraziť celú galériu (4)
zdroj: unsplash.com

Strelec

Ako strelec miluješ skúmanie nových vecí. Vieš, že si v zdravom vzťahu, ak ti partner poskytne samostatnosť a nezávislosť.

Kozorožec

Si veľmi opatrná, čo sa vzťahov týka. Tvoj partner ti bude musieť najprv porozumieť do hĺbky, tak zistíš, či si v zdravom vzťahu.

Vodnár

Ako vodnár musíš mať niekoho, kto bude rozumieť tvojej kreativite a fantázii. Keď máš zdravý vzťah, tvoj partner sa pri tebe bude cítiť veľmi múdro a budeš s ním len rásť.

Ryby

Často snívaš, miluješ príliš a si emotívna. Tvoj partner ťa musí vedieť rozjasniť, keď budeš mať zlý deň. Vtedy vieš, že si v zdravom a milujúcom vzťahu.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating