Pexels/Katerina Holmes

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Radostné dni občas vystriedajú smutné chvíľky, aj vtedy, keď si aktuálne povieš s niekým zbohom. A láska je zrazu preč. To je jednoducho kolobeh života. Ale ako sa hovorí, po búrke sa vždy objaví slnko. A môže prísť aj v podobe ľudí, ktorí nám dokážu zdvihnúť náladu.

Do svojho vienka dostali dar, vďaka ktorému dokážu ostatným vyčariť úsmev na tvári a starosti akoby zrazu zmizli. Preto, ak máš takého človeka vo svojom okolí aj ty, vedz, že si šťastná osoba. Nie každý to tak má.

A určite sa zhodneme, že stretnúť takého človeka je na nezaplatenie. Ani najluxusnejšia kabelka či najdrahšie auto sveta nenahradí smiech a radosť.

Strelec

Bezkonkurenčné „slniečko“ sú tí, ktorí sa narodili v znamení Strelca. Milujú radosť a smiech. Na život sa nepozerajú len čierno a bielo, ale vidia ho rôznymi pestrými farbami. A to aj vtedy, keď sa im práve nedarí alebo dokonca sami prechádzajú rozchodom.

Nestrácajú nádej a veria, že všetko napokon vždy dobre dopadne. A to isté radia každému, kto momentálne prežíva zložité obdobie života. Ak uvidia na tvojej tvári tiecť slzy, utrú ti ich a posnažia sa ti vzápätí vytvoriť ten najkrajší úsmev na tvári, aký si kedy mala.

Baran

K Strelcovi sa pridáva aj toto ďalšie znamenie. Áno, Baran, ktorý taktiež nosí v sebe obrovskú dávku optimizmu. Nenávidí smútok a plač. Keď sa raz obzrie za svojou minulosťou, chce ju vidieť veselú a šťastnú, nechce tam nájsť len smutné momenty. A tak by to malo byť.

Život je len jeden, tak prečo ho preplakať. Vie presne, ako utešiť človeka a dodať mu chuť opäť sa tešiť. Aj to je jeden z mnohých dôvodov, prečo je obľúbený v spoločnosti ľudí. Stačí jedno stretnutie a na všetko zlé jednoducho zabudneš.

Lev

I napriek tomu, že Lev túži po veľkej pozornosti ostatných, predsa len má v sebe empatiu. A keď vidí niekoho bezútešne nariekať, má potrebu niečo urobiť, aby to zmenil.

Takže, pokiaľ natrafíš na Leva a budeš nešťastná, rozhodne ti pomôže dostať sa z toho. Je to taký oheň, pri ktorom aj zabudneš na starosti. Ukáže ti, že život sa nekončí a to, že si ťa tvoj ex nevážil neznamená, že nemáš cenu. Ba čo lepšie, ukáže ti, že ty si tá, ktorá si môže vyberať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy