Photo by Ilyuza Mingazova on Unsplash

Tak, ako máš dobré vlastnosti, ktoré na tebe iní obdivujú, máš (ako každá jedna z nás) aj tie zlé. Také, ktoré druhých na tebe vytáčajú, hnevajú, ba dokonca neznášajú. Vieš, ktorú jednu vec by na tebe chceli ostatní zmeniť? Zisti to podľa svojho znamenia!

Baran

Že si tvrdohlavá, si už vo svojom živote počula nejedenkrát, však? Si azda to najtvrdohlavejšie znamenie zverokruhu a ostatných s tým poriadne štveš. Nie všetko v živote musí byť po tvojom, no ty to akosi nechceš pochopiť.

Býk

Priznaj si, že ti občas (takmer vždy) záleží len na materiálnych veciach. Na majetku a peniazoch lipneš tak, že sa ostatní iba chytajú za hlavu. Keď budeš mať majetok a drahé veci na prvom mieste v živote, stratíš priateľov.

Blíženci

Ľudia majú problém veriť ti, pretože sa správaš nepredvídateľne. Môžu za to tvoje 2 osobnosti. Rýcho meníš názory aj náladu, dávaj si na to pozor.

Rak

Patríš k veľmi citlivým ľuďom, a občas to s tým preženieš. Keď si veci berieš až príliš osobne a plačeš pre každú blbosť, ľudia ťa berú ako večného rojka.

Lev

Miluješ seba a chceš byť vždy stredobodom pozornosti. Síce to miluješ, no pôsobíš egoisticky, čo ľudí okolo teba odrádza od toho, aby ti dali šancu spoznať ťa hlbšie.

Panna

Máš očakávania, že všetko v tvojom živote môžeš riadiť. Ľudia sa však podľa tvojich predstáv správať nebudú, čo sa ti nepáči a dávaš to najavo. Tým ich od seba plašíš ešte viac.

Váhy

Rýchlo strácaš záujem o veci, ktoré ťa nadchnú a upadneš do stavu, že sa ti nič nechce. Ľudí na tebe vytáča práve tvoja lenivosť, kvôli ktorej sa často vyhováraš z rôznych aktivít.

Škorpión

Ty si hotová ľadová kráľovná! Chýba ti empatia a k ľuďom sa správaš priam bezcitne, čo spôsobuje, že sa ti budú radšej vyhýbať, akoby s tebou mali tráviť čas.

Strelec

Arogancia je tvoje druhé meno. Si zahľadená do seba a nevnímaš potreby a želania ľudí vôkol seba. Nemôžeš sa čudovať, že rýchlo strácaš priateľov. Vstúp si do svedomia.

Kozorožec

Ľudia majú pocit (a oprávnený), že sa správaš až príliš povýšenecky. Nie si o nič viac ako iní, ver tomu. Medzi zdravým sebavedomím a povýšenectvom je však rozdiel.

Vodnár

Na tebe ľudia neznášajú to, keď sa správaš neprítomne, akoby si mala v hlave svoj vlastný svet a nevnímala realitu. Aj keď je pravda, že si snílek, musíš vnímať dianie okolo seba.

Ryby

Si nespoľahlivá. To je vec, ktorú na tebe nemôžu vystáť mnohí. Ak niekomu niečo sľúbiš, musíš to dodržať, inak strácaš dôveru svojich priateľov.

 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy