Žena sedí pri rieke
Pexels/Matt Hardy

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Nový týždeň v mesiaci bude plný nádeje a radosti. Ak si zvedavá, čo si pre teba pripravilo tvoje znamenie, čítaj ďalej. Horoskop na tento týždeň je tu.

Baran

V tvojom živote zavládne pokoj a harmónia. Nebudeš mať veľa povinností, preto budeš mať čas na priateľov a rodinu. Mala by si si vychutnávať ich blízkosť a čas, pretože to tak nemusí byť stále.

Vo vzťahu sa ti bude tiež dariť. Nemusíš sa báť žiadnych hádok a ani konfliktov, žiadne ťa nečakajú. Ak si single, môžeš vyskúšať šťastie na zoznamke.

V oblasti zdravia by si nemala moc riskovať. Stačí, keď budeš zdravo jesť a dobre spať. O všetko ostatné sa postará tvoja imunita.

Býk

Horoskop na tento týždeň ti radí, aby si sa nehádala s ľuďmi, ktorí sú tvojmu srdcu blízki. Mohlo by ti to spôsobiť problémy doma a kvôli nim by si bola celý týždeň nešťastná.

V partnerskom vzťahu sa nauč ustupovať. Niekedy je dobré, ak pristúpiš na kompromis, lebo sa vyhneš hádke. Keď si nezadaná, dôveruj svojej intuícii a vydaj sa na lov.

Čo sa týka tvojho zdravia, všetko bude v poriadku. Ak sa budeš cítiť unavená, dopraj si masáž, ale nie je to nevyhnutné.

Blíženci

Bohužiaľ, tvoj týždeň bude plný konfliktov a hádok. Hviezdy nebudú naklonené na tvojej strane, preto by si mala byť opatrná. Zbytočne neriskuj a nikomu sa nesnaž odporovať. Vypomstilo by sa ti to.

Vo vzťahu by si sa s priateľom mala vážne porozprávať. Máte medzi sebou jeden problém, ktorý musíte vyriešiť. Pokiaľ si sama, ani v najbližších dňoch nebudeš mať šťastie na nový vzťah.

Tvoje zdravie ti tento týždeň bude naznačovať, že by si mala viac oddychovať, tak ho počúvaj. Relax a pokojný režim ti prospeje.

Rak

Môžeš sa tešiť. Ak vládla v tvojej rodine nepríjemná nálada a problémy, tento týždeň sa všetko vyrieši. Budeš konečne šťastná a v práci sa ti od toho momentu bude dariť.

V partnerskom vzťahu by si sa mala viac venovať priateľovi a menej sebe. Nebuď sebecká, svet sa netočí iba okolo teba. Ak nikoho nemáš, možno stretneš zaujímavého chlapa.

Čo sa týka zdravia, mala by si svoje telo zásobovať vitamínmi. Tie ťa môžu ochrániť od všetkých zlých chorôb a vírusov.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy