Photo by Andressa Voltolini on Unsplash.com

Baran

Tvoj koniec leta bude nevyspytateľný. Spočiatku budeš robiť to, čo chceš ty a občas povieš ľuďom „nie“, no neuvedomíš si, že im to môže ublížiť.

Býk

Tvoj koniec leta bude zmätený. Vieš, že by si sa mala pripravovať na september, pretože príde škola. Napriek tomu jazdíš z párty na párty a tvoj žalúdok na tom nie je najlepšie.

View this post on Instagram

I like big boats and I cannot lie

A post shared by Beatrice Trinidad 🇵🇭🇺🇸 (@beatricetrinidad) on

Blíženci

Tvoj koniec leta bude vtipný. Ak hľadáš brigádu, práve teraz bude ten čas, kedy sa rozhýbeš. Pohovory ti však nevyjdú tak, ako si predstavuješ a na každom sa strápniš.

Rak

Tvoj koniec leta bude v znamení zranení. Či už ti niekto z tvojich blízkych zlomí srdce alebo si zlomíš nejakú časť tela, nebude to pre teba príjemné.

Lev

Tvoj koniec leta bude chaotický. Celé leto si sa tešila na dovolenku, na ktorú si ani nešla a teraz je neskoro. Stanovačka s priateľmi to však istí.

Panna

Tvoj koniec leta bude pracovný. Celú dovolenku si si vyčerpala a tak musíš byť v práci viac, než by si chcela.

Váhy

Tvoj koniec leta bude šialený. Uvedomuješ si, že leto pomaly končí a chceš toho čo najviac zažiť. Čakajú ťa výlety a zážitky, pri ktorých často pôjde o veľa. Nikdy nevieš, či to dopadne zle alebo dobre.

Škorpión

Tvoj koniec leta bude nekonečný. Túžiš zažiť nejaké dobrodružstvo, no nikto sa nehlási. Tvoje dni budú spočívať v tom, že budeš odpočítavať začiatok jesene.

Strelec

Tvoj koniec leta bude stratený. Chceš sa rozhodnúť medzi dvoma možnosťami, ktoré máš. Napokon si vyberieš, ale nebudeš šťastná. Dbaj viac na intuíciu a riaď sa srdcom.

Kozorožec

Tvoj koniec leta bude smutný. Rada si užívaš a tak chceš zbaliť čo najviac mužov. Príliš neskoro si však uvedomíš, že im len lámeš srdcia.

Vodnár

Tvoj koniec leta bude nudný. Budeš sa musieť starať o osobu, ktorá príde do tvojho života a tak ti nezostane čas pre seba.

Ryby

Tvoj koniec leta bude emočný. Tak veľmi rada by si sa do niekoho zamilovala, no stále ti niečo bráni. Zmietaš sa vo veľkom chaose a odcudzuješ ľudí, ktorí stále hovoria o láske.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating