Výročie
Unsplash/scottbroomephotography, Unsplash/freestocks

Výročie je vo vzťahu výnimočná udalosť. Už kupovanie darčekov na Vianoce či narodeniny je zložité a nie to ešte na takýto „sviatok“. Musíš vymyslieť niečo originálne. Preto ti navrhneme zopár tipov na darčeky, vďaka ktorým sa do teba zamiluje ešte raz. 

Romantický pobyt

Hoci ide o drahšiu záležitosť, určite bude stáť za to. Bude to aj darček pre teba, pretože jasné, že ho tam nenecháš ísť samého. Môžeš mu darovať napríklad víkend vo Vysokých Tatrách. Alebo akýsi wellness pobyt s vírivkou a masážami, ktoré vás oboch budú rozmaznávať. Ide o obzvlášť romantickú záležitosť.

Výlet v Rakúsku - Rax
zdroj: Stefan Mayerhofer

Nie určite nepovie ani letenkám a pobytu niekde v zahraničí. Môžete sa ísť pozrieť do romantického Paríža či Ríma. Aj Benátky sú ako stvorené pre zamilované páriky.

Darčekové poukážky

Darčekové poukážky nie sú vhodné iba na výročie. Jednu mu môžeš darovať aj na Vianoce či narodeniny. Tu ale ide o výnimočné darčeky, a preto sa na výročie nehodí poukážka do akéhosi obľúbeného obchodu. Skús mu kúpiť napríklad privátny wellness, kde si užijete jeden druhého. Oddýchnuť si môžete aj v saunách. Alebo mu dopraj napríklad aj klasickú či tantrickú masáž pre páry.

wellness
zdroj: Instagram/wellness_hotel_chopok

Darčeky pre dvoch

Určite vieš, že existujú darčeky pre dvoch. Vyrábajú sa rovnaké náramky, tričká či rovno teplákové súpravy. Určite teda svojho priateľa na výročie potešíš, keď mu daruješ jeden z týchto originálnych darčekov.

Môžeš mu dať napríklad spraviť aj náramok či retiazku s príveskom, na ktorej bude vygravírované tvoje meno alebo iniciálka. A možno by si mohla skúsiť deň vášho prvého stretnutia či výročia, ktoré práve oslavujete. Existujú aj rôzne ďalšie tričká na pokračovanie. Alebo teda s popisom „King“, ktoré dáš jemu a ty budeš mať „Queen“.

Pár sa bozkáva na lúke
zdroj: Unsplash/Joanna Nix-Walkup

Romantická večera

A možno jeden z najjednoduchších nápadov je romantická večera pre dvoch. Môžeš mu ju totiž uvariť a naservírovať originálne. A to, pri sviečkach či na balkóne pod hviezdami. Možno sa ti podarí aj objednať pizzu v tvare srdca. Niektoré pizzerie takéto pripravujú.

Alebo teda skús rezervovať stôl v romantickej reštaurácii. Ak by ste chceli byť sami, vybav privátnu večeru možno v oddelenej miestnosti alebo na terase či záhrade.

Dvojica na rande
zdroj: Pexels/Jep Gambardella

Inšpirovať sa môžeš aj tipmi na darčeky podľa znamenia, v akom sa narodil. Hoci sa nešpecializujú priamo na výročie, možno mu práve to padne ako uliate.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating