Unsplash/Kate Hliznitsova, Facebook/Visit Bratislava

Blíži sa Valentín, deň plný lásky a dostávania darčekov. Vybrať však niečo, čo tvojho partnera skutočne poteší vie byť poriadne náročné. Ak, teda nemáš nič premyslené či kúpené, tak si na správnej adrese.

Práve dnes ti odhalíme, aký je ideálny darček pre každé znamenie, a to na základe jeho povahy. Vybrali sme také obchody, ktoré nájdeš v štandardnom nákupnom centre, akým je napríklad VIVO! v Bratislave.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu)

Dobrodruh, zvedavec aj večné dieťa

Každý z nich je úplne iná osobnosť. No, jednu vec majú spoločnú, a to je dobrá nálada, humor a oddanosť voči tebe. Nežijú stereotypným životom, milujú dobrodružstvo a ženú sa za úspechom.

Baran

Človek v znamení Barana je známy svojou tvrdohlavosťou, nepozná však strach a rád vyhráva. Od detstva je hravý a zvedavý. Ideálnym darčekom preňho môžu byť lístky do kina, ktorým uspokojíš jeho zvedavosť.

Ak je tvoj frajer nadšenec akčných filmov, tak v kine práve fičí Moonfall či The King’s Man: Prvá misia.

Býk

Dobrodružný Býk rád spoznáva nových ľudí, nové miesta aj kultúru. Má cestovateľského ducha a nedokáže žiť v stereotype. Rád zbiera zážitky, a preto ho najviac potešíš víkendovým pobytom vo wellnese, dovolenkou v zahraničí či letom balónom.

Splň mu jeden z jeho cestovateľských snov a dopraj mu dovolenku plnú slnečných lúčov, prašan na zasnežených svahoch Álp či prechádzku po čínskom múre. To všetko a ešte omnoho viac ponúkajú cestovky Firo Tour, Satur alebo Invia, ktorá len pred nedávnom otvorila svoje brány vo VIVO!

zdroj: Unsplash/Katrina Berban

Blíženci

Nepredvídateľná osobnosť, ktorá hýri vtipnými poznámkami a vyžaduje si pozornosť. Napriek tomu, že budí dojem vzrušujúceho muža, je večným dieťaťom. Má rád, ak môže vo všetkom vyhrávať a neúspech si nedokáže pripustiť.

Najväčšiu radosť mu spraví videohra, pri ktorej sa zabaví a zároveň porazí svojho súpera. Širokú ponuku hier na PlayStation, XBOX a Nintendo Switch hry nájdeš v predajni Play Go Smart.

Rak

Srší dobrou náladou, je láskavý, srdečný a svojmu okoliu praje len dobré veci. Nikdy sa nesťažuje a teší sa z každej maličkosti. Výber vhodného darčeka pre muža v znamení Raka teda nie je vôbec náročný.

Poteší ho najmä niečo osobnejšie, čím mu ukážeš, že sa oňho zaujímaš. Neboj sa ho obdarovať darčekovou poukážkou do barbershopu alebo poukážkou do jeho obľúbenej kaviarne či reštaurácie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu)

Stredobod vesmíru, najlepší organizátor a technológ

Muž v znamení Leva prahne po luxuse, Panna sa uspokojí aj s domácim spotrebičom. U nerozhodných Váh je to však komplikovanejšie.

Lev

Lev potrebuje pozornosť omnoho viac ako všetky predošlé znamenia. Miluje žiaru reflektorov a byť stredobodom pozornosti považuje za akýsi úspech.

Láska je však jeho slabou stránkou. Netoleruje konkurenciu v podobe iného chlapa a žena mu musí patriť ako telom, tak aj dušou. Jeho srdce si ľahko získaš luxusným darčekom v podobe hodiniek či iného módneho doplnku. Nikdy ti to nezabudne.

V nákupnom centre VIVO! sa nachádza viacero klenotníctiev – Ital Gold, Swarowski, Valentina. Jednoznačne je z čoho vyberať.

Panna

Hovorí sa o nich ako o najlepších organizátoroch zverokruhu. Realista, ktorý nemá pochopenie pre romantiku a zakladá si na praktickosti, a to aj pri veciach do domácnosti.

Túžby pedanta so zmyslom pre detail, preto naplníš domácim spotrebičom, ktorý využije pri varení chutnej večere. Vo VIVO! ho nájdeš v Decodome či Tescome.

zdroj: Unsplash/Jason Briscoe

Váhy

Synonymum znamenia Váhy je láska. Po celý život hľadá rovnováhu či harmóniu, všetko však komplikuje jeho nerozhodnosť. Rozhodnúť sa v láske či v bežnom živote je pre neho veľká dilema.

Rovnako to má aj pri nákupoch nového oblečenia. Ak mu to však chceš uľahčiť, tak stav na poukážku do jeho obľúbeného obchodu. Vo VIVO! nájdeš módny reťazec H&M, Cropp, House či Bepon.

Škorpión

Tajomný, vášnivý a temperamentný. Je považovaný za najkomplikovanejšie znamenie. S mužom Škorpiónom to býva trochu zložitejšie ako u iných znamení. Za svoj narcizmus neraz skrýva to, že si neverí.

Je málo sebavedomý, no v spoločnosti sa vystatuje svojimi úspechmi. Od partnerky požaduje slová uznania, potešenia a v žiadnom prípade ho nemožno kritizovať.

Priťahuje ho však všetko nepoznané a nepreskúmané. Zaujíma sa však aj o najnovšie technológie a pokiaľ investuješ do nových AirPodov nič nepokazíš.

zdroj: Pexels/Gustavo Fring

Módny guru aj kutil v domácnosti

Pre Strelca je móda jeho druhé meno, Vodnár je zas kutil v domácnosti. Rybu poteší každá maličkosť, naopak vybrať darček pre Kozorožca je poriadny údel.

Strelec

Veselá povaha, ktorá nepozná prekážky, no zvyčajne býva prísny. Muž narodený v znamení Strelca je veľmi vášnivý, miluje výzvy a nebojí sa ničoho nového. Rád experimentuje a je si vedomý svojich kvalít.

Pri rozhodnutiach neváha a netají sa ani svojou otvorenosťou. Je známy citom pre módu, a preto ho potešíš poukážkou do luxusných obchodov – Tommy Hilfiger, Levi’s ,Vibe concept store, ktoré sa nachádzajú aj v bratislavskom nákupnom centre VIVO! Vďaka tomu ti bude bozkávať ruky.

Kozorožec

Na prvý pohľad neprístupný, srdce mu však horí vášňou. Je citlivý, chápavý, vždy ťa vypočuje, príde s radou a navedie ťa na správnu cestu. Muž narodený v tomto znamení je najvernejší, nikdy ťa nepodrazí.

Ulahodiť mu ale nie je jednoduché. Náročný Kozorožec si vyžaduje presnosť a vytrvalosť. Najlepšie urobíš, keď mu kúpiš vstup do fitka.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu)

Vodnár

Priateľský, verný. Ženie sa za nezávislosťou. Má bystrý intelekt a prekypuje humorom. Je jedným z najzvláštnejších znamení a porozumieť mu nie je vždy jednoduché.

V čom je však perfektný, je vynaliezavosť, ktorú využíva aj v domácnosti. Z celého zverokruhu si bude teda veci do domácnosti ceniť najmä Vodnár.

Ryby

Ryba je presným opakom Kozorožca. Na jednej strane pôsobí emotívne a naivne. Najzraniteľnejšie znamenie zverokruhu vie však poriadne rozprúdiť krv svojou zákernosťou.

Ku šťastiu mu ale stačí málo. Darček, ktorým si ho chceš získať, by mal byť osobnejší. Poteší sa knihe od obľúbenej autorky či fotoalbumu s vašimi spoločnými fotkami, ktoré vieš kúpiť aj vo VIVO!

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu)

Ešte stále nevieš, čím potešíš svojho partnera? Máme pre teba ešte jedno riešenie, a to je darčeková poukážka zo strany VIVO! aj s bonusom pre teba.

V dňoch od 7. 2. do 14. 2. sa pri nákupe darčekovej karty VIVO! v hodnote 25 eur dostaneš 5 eur ako bonus a pri nákupe nad 50 eur dostaneš naviac sumu v hodnote 10 eur.

Zároveň pri nákupe akejkoľvek darčekovej karty budeš mať možnosť vytočiť si na kolese šťastia nejakú výhru. Predaj je v popupe, ktorý je umiestnený v hlavnej rotunde.

 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy