Muž objíma ženu

Každá z nás má inú osobnosť, povahu a aj správanie. Kým niektoré sú vo vzťahu menej dominantné, či už nútene alebo im to takto vyhovuje, sú aj ženy, ktoré si od chlapa po hlave skákať nenechajú. Od partnera vyžadujú rešpekt a vzťah je pre nich o rovnocennosti a kompromisoch. Ide najmä o nasledujúce znamenia zverokruhu.

Nasledujúce ženské znamenia zverokruhu totiž majú vlastnosti, vďaka ktorým sa z nich nestane žienka domáca, ktorá bude, ako sa hovorí, držať hubu a krok. Hľadajú partnera, ktorý ich bude rešpektovať a správať sa k nim s úctou. Tak, ako aj ony k nemu.

Lev

Ak patríš k tomuto znameniu alebo nejakú „Levicu“ poznáš, dobre vieš, že nejde o ženu, ktorá bude ticho sedieť v kúte. Miluje pozornosť, je vášnivá, temperamentá a vo vzťahu túži po silnom partnerovi. Ale nie takom, ktorý ju bude znevažovať. Chce niekoho, kto ocení jej prednosti a bude na ňu za každých okolností pyšný.

Má v sebe oheň, ktorý nedovolí uhasiť ani tomu najkrajšiemu mužovi pod slnkom. Je to jednoducho zviera, ktoré je krotké, keď chce, nie preto, lebo by sa to tak páčilo jej partnerovi.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy