pexels.com

Držať sa niečoho je často oveľa bolestivejšie ako nechať to ísť. No ľahšie sa to hovorí ako koná. Každé znamenie má svoje dôvody, prečo nedokáže veci či ľudí, nechať ísť. Zaujíma ťa ten tvoj?

Baran

Neznesieš predstavu, že niečo nie je tak, ako si to chcela. Takže to skúšaš stále dookola, aj keď vieš, že je to nesprávne, pretože si nedokážeš priznať prehru.

Býk

Nepripútavaš sa ľahko, a keď sa tak už stane, je takmer nemožné dostať ho zo svojho systému. Stane sa tvojou súčasťou, ktorú ak stratíš, cítiš sa nekompletná.

Blíženci

Nenecháš ľudí ísť, pretože nechceš nikoho stratiť. Ani toho, kto sa k tebe správa otrasne. Snažíš sa všetkých udržať vo svojom živote a uistiť sa, že spolu vychádzate. Ak niekoho náhodou stratíš, cítiš obrovský smútok a snažíš sa ho zo všetkých síl pritiahnuť späť.

Rak

Nenávidíš nešťastné konce, vzdialenosť a odlúčenie. Nechceš žiť bez človeka, ktorého ľúbiš a urobíš všetko preto, aby ostal. Bojuješ a ukazuješ ako veľmi ti na ňom záleží. Tvoja intenzívna láska ťa niekedy zaslepí natoľko, že si neuvedomuješ, že človek, ktorého si stratila pre teba nie je stratou.

Lev

Rada dominuješ, a preto ak ťa niekto opustí, ešte pred tým, než si ho chcela opustiť ty, spustí to v tebe opačný efekt. Staneš sa na ňom závislá. Rozísť sa s niekým musí byť tvojim rozhodnutím, nie jeho, a dovtedy budeš bojovať.

Panna

Si prefekcionistka a nerobíš žiadne unáhlené rozhodnutia, hlavne čo sa tvojho ľúbostného života týka. Ak niečo nevyjde po všetkom čase a energie, ktorú si do toho investovala, pokladáš to za svoje osobné zlyhanie a snažíš sa ako len vieš napraviť to.

Váhy

Ak naozaj chceš, tak dokážeš nechať ísť, ale prečo by si to robila? Je pohodlnejšie ostať v niečom, čo dobre poznáš. Radšej chyby naprávaš a snažíš sa konflikty vyriešiť akoby si ho mala nahradiť za niekoho nového.

Škorpión

Ak si stále do niekoho zamilovaná, predstava toho, žeby mohol byť s niekým iným ťa doslova zabíja. Je jednoducho tvoj, a žiarliš na každého, kto sa oň zaujíma. Navyše vieš, že nikto ho nikdy nebude ľúbiť tak, ako si ho ľúbila ty.

Strelec

Nemôžeš ho nechať ísť, pretože ti ho všetko pripomína. Keď si so svojimi priateľmi, rozprávaš o ňom. Keď hrá vaša pesnička, spomenieš si na neho. Keď v obchode vidíš jeho obľúbené jedlo, myslíš na neho. Nedokážeš ho nechať ísť. pretože tvoja myseľ ti ho so všetkým spája.

Kozorožec

Nezamiluješ sa ľahko, a ak sa tak stane, prípadná strata ťa desí. Bojíš sa, že rovnaké spojenie s nikým iným nenaviažeš. Presviedčaš samú seba, že on bol to najlepšie, čo si mohla mať.

Vodnár

Veríš v rozprávky a myslíš si, že je to tak aj v skutočnosti. Stále čakáš, že sa tvoj drahý vráti s obrovským gestom a uvedomí si, ako veľmi si mu chýbala, a že k sebe patríte. Škoda, že sa to v skutočnosti takto nestáva.

Ryby

Bojíš sa nechať ľudí ísť, pretože sa obávaš, že stratíš svoje tajomstvá. Keď si s niekým a obľúbiš si ho, vieš mu ukázať svoju zraniteľnú stránku a prezradíš mu o sebe množstvo vecí. Akonáhle ho stratíš, bojíš sa, že sa všetci dozvedia to, čo si s nim zdieľala.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating