žena

Ani sme sa nenazdali a pred nami je posledný aprílový týždeň. Niektorým môže priniesť únavu, menej energie či nie najlepšie chvíle vo vzťahu. Týždenný horoskop však radí vydržať, zaťať zuby a tešiť sa na lepšie časy, ktoré prídu už čoskoro. Čo prajú hviezdy počas najbližších dní tebe?

Týždenný horoskop pre teba

Baran

Prichádza obdobie, kedy ti bude šťastie priať ako vo vzťahovej, tak aj profesionálnej oblasti. Pokiaľ máš v práci nejaké návrhy alebo požiadavky, určite s nimi vyjdi na povrch, môžu byť úspešné. Počas utorka a stredy sa však môžeš cítiť bez energie a akási unavená. Dopraj si preto viac oddychu. 

Tvoje šťastné dni budú počas pondelka, štvrtkapiatku.

Býk

Môžeš sa tešiť na radostné a šťastné chvíle, ktoré so sebou prinesú aj nejaké prekvapenia. Týkať sa môžu vzťahu, ale i pracovnej oblasti. Týždenný horoskop hovorí, že udiať by sa tak mohlo počas utorka, stredy alebo nedele. Cítiť sa však môžeš nervóznejšie počas štvrtka a piatku, kedy by mohli nastať nejaké rodinné diskusie.

Šťastné dni očakávaj v utorok, stredunedeľu.

Žena si prehrabuje vlasy
zdroj: Unsplash/Anika Huizinga

Blíženci

Tento týždeň pre teba začne veľmi dobre a očakávať môžeš šťastné dni. Hlavnú úlohu bude v najbližšej dobe zohrávať láska, ktorá sa stane dôležitou. V prípade, že si single, teš sa na romantické chvíle, ak sa s niekým ešte len stretávaš. Udiať by sa tak mohlo vo štvrtok, piatok alebo sobotu. Na pracovisku bude prevládať relatívne pokojné obdobie.

Šťastie môžeš očakávať počas štvrtka, piatku a soboty.

Rak

V prípade, že by si sa rada presadila v niektorej oblasti, budeš mať na to dostatok síl a aj náskok pred inými. Týmto spôsobom by sa ti to mohlo podariť. V prípade, že sa tak neudeje, nezúfaj, príde ešte vhodnejšie obdobie. Utorok alebo streda budú dňami, ktoré ti môžu priniesť nečakané správy pozitívneho charakteru. Týždenný horoskop zároveň radí, aby si sa sústredila na prítomnosť a nie na minulosť.

Tvoje šťastné dni očakávaj v utorok, stredu a piatok.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop