Máš nového frajera, s ktorých chodíš len chvíľku, no zrovna sa blížia jeho narodeniny či meniny? Na začiatkoch sa ešte úplne nepoznáme, preto nechceme vybrať niečo nevhodné. Z toho dôvodu je lepšie siahnuť po niečom univerzálnom, ale zároveň milom. Chceš mu dať predsa najavo, že ho máš rada, no nie?

Keď spoznáš niekoho nového, najskôr by si mala zistiť, či to s tebou myslí naozaj vážne. Bola by škoda, ak by si sa popálila iba preto, že si niečo prehliadla. Ak vám však nič nebráni v ceste a chcela by si ho nejakým spôsobom potešiť, určite oceníš tipy na nejaký darček pre nového frajera. Nemusí mať ani sviatok, možno mu len chceš urobiť radosť aj počas všedného dňa.

Máme pre teba niekoľko nápadov, ktorými sa môžeš inšpirovať. Niekomu sa možno budú zdať trochu klišé, no vyber si z nich to, čo sa mu podľa teba bude páčiť. Ty ho predsa poznáš najlepšie.

Tipy na darček pre nového frajera, ktorými nič nepokazíš

1. Ak rád číta, určite nič nepokazíš knihou od jeho obľúbeného autora. Ak nevieš, kto to je, siahni aspoň po rovnakom žánri, ktorý obľubuje.

2. Ponožky so zábavným motívom potešia každého. Môžeš si dokonca vytvoriť aj personalizované s vašou vlastnou fotkou alebo snímkou jeho štvornohého miláčika či auta. Fantázii sa medze nekladú.

3. Dobrá káva alebo čaj podľa toho, čo pije radšej.

4. Vyrob mu darčekový kôš s jeho obľúbenými potravinami. Vlož do neho niečo sladké a slané, aby si uhasila všetky jeho chúťky.

5. Ak patrí k hráčom, môžeš mu kúpiť novú hru, o ktorej sa zmienil.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

1 2
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.