Keď sa mi dostali do rúk mega úžasné imidžové okuliare Céline vo výraznom čiernom plastovom ráme, hneď ma napadol celočierny outfit ladený do punk štýlu. Niežeby sa hodili len k tomuto typu outfitu a k čiernej farbe, práve naopak, pokojne sa dajú nosiť aj k výrazným či neón farbám, k šatám, jeansom či k teplákom. Osobe, ktorá ich nosí vytvoria nezameniteľný imidž. Ja som sa zamilovala do ich výrazného hrubého a pritom jednoduchého čierneho rámu. V móde uprednostňujem outfity a doplnky bez výrazného zdobenia, kamienkov, prečačkania a čiernu farbu milujem.

Je to asi moja najobľúbenejšia farba nielen na outfitoch, ale v podstate na všetkom. Páči sa mi na autách, v zariadení bytoch, aj na detských outfitoch, ženských vlasoch, na zvieratkách- mám 2 čierne mačky a na fotke môžete vidieť aj nášho čierneho psíka Bodyho.

V nejakom psychologickom článku som čítala, že čierna farba nie je len módnou záležitosťou u mladých ľudí, ale aj vyjadrenia ich vzdoru a demonštrácie, čo je podľa mňa už nezmysel. Taktiež že pôsobí skľučujúco, vyvoláva pocit odtrhnutia od sveta a nemá vyžarovanie. Nie príliš sa stotožňujem s týmito slovami. Čierna farba je farbou elegancie. I keď nemá vyžarovanie, pristane tým ľuďom, ktorí majú veľké vyžarovanie vlastnej osobnosti. A v módnom biznise, u uznávaných návrhárov, celebritách je asi najpoužívanejšou farbou vôbec.

Samozrejme, je veľa ľudí, ktorí čiernu nevedia nosiť, nepáči sa im, nepristane im a skrátka sa v nej necítia dobre, v takom prípade je vyhýbanie sa čiernej nevyhnutnosťou. Veď nie je nič horšie, ako si ráno obliecť outfit napríklad do práce, školy a podobne, v ktorom sa cítime príšerne a tak si pokaziť náladu na celý deň. Obliekať by sme sa mali predovšetkým tak, aby sme sa cítili príjemne a vďaka tomu aj vyžarovali pozitívnu energiu.

Ja sa v čiernej farbe cítim najlepšie, či už v elegantnom, športovom alebo aj v takomto type outfitu, (ktorý mi trocha pripomína punk štýl)- v koženkových push-up nohaviciach Freddy, koženke Zara, jednoduchému tričku, vysokým topánkam Altero, s čiernou šatkou vo vlasoch (vlastná tvorba), kabelkou Valentino a božskými okuliarmi Céline. Odporúčam každej módnej dive.

DSC_0233

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

DSC_0220

????????????????????????????????????

Pre viac článkov a outfitov módnej blogerky Sissque sleduj jej blog a followuj ju na Instagrame!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista