Pexels/Diego Rezende

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Každá žena chce byť pre svojho priateľa tou najkrajšou. Snaží sa mu venovať pozornosť, obetovať sa pre neho, zrieknuť sa zlozvykov, lepšie sa stravovať, možno začať cvičiť, obliekať sa ženskejšie a mnoho iných vecí. Keď to muž patrične ocení, všetko je v poriadku. Horšie však je, ak to neocení alebo dokonca naopak – snahu ženy prehliada.

Keď ti chlap povie, že pre neho nie si atraktívna, tvoje sebavedomie môže klesnúť na bod mrazu. Od niekoho, koho skutočne miluješ, to naozaj zabolípamätáš si to dlhú dobu. Odrazu nadobudneš pocit, že pre neho nie si dosť dobrá, že ťa už nemiluje, že sa chce rozísť, že má možno inú alebo ho omrzel váš intímny život.

Keď ti muž povie, že pre neho nie si atraktívna, mala by si sa otočiť na podpätku a odísť. Pokiaľ sa to stane vo vzťahu, porozmýšľaj ešte čo ďalej, ale ak už rovno na rande, tak to priamo ukonči. Na jednej strane je správne, že to muž povie otvorene a nehrá s tebou zákerné hry, no na tej druhej to s tebou môže naozaj zamávať. Nehovoriac o tom, ak máš krehké sebavedomie a aj malá poznámka ťa dokáže položiť.

Keď ti chlap povie, že ho už nepriťahuješ, budeš na to myslieť vždy, akonáhle ho uvidíš. Spomenieš si na to pri každej činnosti, pri ktorej by si sa mala cítiť krásne a upravene. Malý hlások v tebe však bude kričať to, čo povedal on.

Pravda o tom, keď ti milovaný muž povie, že pre neho nie si atraktívna, je hrôzostrašná. Nemalo by sa to stávať, pretože je to plytké vyjadrenie, ktoré hodnotí ženu len na základe vzhľadu a nie na základe jej vlastností.

Pamätaj však na to, že žiadny chlap nebude jesť z krásnej misky, ak tam bude zlé jedlo.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating