unsplash.com

Staré duše sú veľmi špecifickí ľudia, ktorí majú výnimočné cítenie aj v láske. Čo charakterizuje ich duše a ako vnímajú lásku?

1, Vedia presne svoju cenu. Vážia si svoju hodnotu a vedia presne čo chcú a čo môžu od seba očakávať. Taktiež vedia, kto je pre nich ten pravý a celkovo im to umožňuje preplávať životom o čosi jednoduchšie, keďže u nich doprosovanie a vyplakávanie nad tým, ako ich niekto zranil, nehrozí, ak vedia, že im to za to nestojí.

2, Veľmi premýšľajú. Staré duše sú veľkými introvertmi, u ktorých musí mať všetko zmysel a hodnotu. Niekedy sa však až príliš obávajú, pretože ich myšlienky ich strašia a občas aj nútia robiť opatrenia, ktoré neboli potrebné.

3, Mnohé staré duše sú v dlhodobých vzťahoch so svojimi spriaznenými dušami. Ak majú vzťah, musí byť naozaj plnohodnotný a musia byť so správnou osobou. Nemyslia zmysel v tom, ak by mali byť vo vzťahu s niekým, s kým neplánujú budúcnosť a majú až príliš rozdielne názory.

4, Vyžadujú oveľa viac, ako len klasické konverzácie. Toto je typický znak starej duše a introverta. Neuspokoja sa s ľuďmi, s ktorými sa maximálne rozprávajú o počasí. Nemajú radi small talky, ale dlhé konverzácie o zmysle života, o umení alebo o hocičom zaujímavom a nie nudnom.

zdroj: unsplash.com

5, Majú vysoké ciele. Nejdú cez mŕtvoly, no majú svoje sny a plány, za ktorými si idú. Zmysel svojho života vidia v splnených snoch, ktoré ich budú robiť šťastnými. Chcú pracovať niekde, kde radi chodia a nie je to len o zarábaní peňazí. To isté očakávajú aj od toho druhého.

6, Nebaví ich dnešný svet. Najmä nie svet zoznamiek, tam ich nenájdeš. Staré duše milujú staré návyky, nie žiadne hlúposti a technológie, ktoré im majú uľahčiť nájsť si vhodného partnera. Očakávajú lásku, ktorá bude bezpodmienečná a nie vyžiadaná.

7, Každá stará duša vie, aké nesmierne dôležité je vyčleniť si čas bokom od života, ľudí a povinností a tráviť čas v odlúčenej samote. Občas je pre nich nevyhnutnosťou tráviť čas osamote v prírode, alebo len tak sedieť na lavičke v parku či byť celý deň vo svojej izbe. Preto to nemusí tá druha strana absolútne chápať a občas môžu vznikať kvôli tomu aj hádky.

8, Túžba po raste. Staré duše sa musia neustále rozvíjať a mať niečo, čo ich posúva vpred. Je jedno, či je to umenie, filmy, knihy alebo anglický jazyk. Musia sa niečim zamestnávať a v niečom sa rozvíjať, inak nemajú kde dávať svoju energiu a cítia sa zbytoční. Majú radi lásku a rešpektujú ju, no musia mať čas aj sami pre seba a rozvíjať sa.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife