Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Dosiahnuť spoločný vrchol nie je úplne bežné. Väčšine párov sa to nedeje často, preto nemusíš byť smutná, že ty si to s priateľom ešte nezažila.

Nie je s tebou nič zle, len si žena a od muža si odlišná. Pokiaľ však chceš spoločné uspokojenie skúsiť, pusť sa do týchto polôh. S nimi máš najväčšiu šancu ho dosiahnuť.

Žena hore a muž dole

Najlepšia pozícia, s ktorou máš aj najväčšiu pravdepodobnosť, že ho zažijete spolu. Musíš byť na partnerovi a tvárou otočená smerom k nemu. Avšak, nemala by si byť úplne kolmo nad ním. Chrbát zakloň mierne dozadu a rukami sa podopri o posteľ. Vďaka tomu budeš mať väčšiu stabilitu a môžeš sa sústrediť na to, aby si sa pohybovala na partnerovi hore dole. Zároveň máš aj priestor, aby si si k spoločnej rozkoši dopomohla stimuláciou.

Na rohu postele alebo gauča

Tvoj partner môže stáť alebo byť na kolenách a ty si ľahni na roh postele, gauča či stola. Tak, aby si mala zadok skoro vo vzduchu. Vďaka tejto polohe bude mať partner lepší prístup a môže ťa zároveň dráždiť prstami. Pri tejto polohe máte spoločný vrchol zaručený.

Odzadu, no s vankúšom pod tebou

Vieme, že poloha odzadu ti nemusí byť vždy príjemná. Šancu by si jej mala dať práve vtedy, keď chceš dosiahnuť spoločné uspokojenie. Daj sa na všetky štyri a pod seba si ulož vankúš. Partner do teba zozadu prenikne hlbšie a voľnými rukami sa môže dotýkať tvojho hrudníka alebo iných partií.

Taktiež nezabúdaj na to, že pri s*xe sa muži radi dívajú na zadnú polovicu ženského tela. Vďaka tejto polohe to partnerovi dopraješ.

Veľmi tesná klasika

Už určite vieš, že pri dosahovaní vrcholu funguješ inak, než muž. Potrebuješ dotyky, intenzívnosť a hlavne trenie tých správnych miest. Chlap sa urobí prakticky hocikedy,  no ty nemusíš. Vďaka stávke na klasiku sa však uspokojíte obaja.

Povedz partnerovi, aby sa nezapieral lakťami o posteľ, no aby bol tesne na tebe – telo na telo. Vďaka tomu budeš trenie intímnych partií cítiť omnoho viac, než keby bola medzi vami medzera.

S pomôckami

Neexistuje nič, čo by pomôcky nevedeli zdokonaliť. Pokiaľ vám to nepôjde s týmito polohami, vyskúšajte rôzne hračky, ktoré sa dajú použiť priamo pri s*xe. Vďaka tomu sa môže uspokojovať partner, no zároveň môže robiť dobre aj tebe a vrchol dosiahneš (možno) aj skôr, než on.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.