Unsplash/Allef Vinicius

Hovorí sa, že vyznať sa v ženách je ťažké. No vyznať sa v citoch muža veru nie je o nič ľahšie. Muži totiž svoje city neradi prejavujú a rovnakú tvár si držia v každej situácii, pri každej myšlienke. Najmä, ak ide o lásku, ťažko vyjadrujú to, čo cítia. Vieš, ako napríklad zistíš, že tvoj ex k tebe stále niečo cíti a túži ťa mať opäť pri sebe?

Zjavuje sa náhodou tam, kde si aj ty

Čím dlhšie ste bez seba, tým častejšie sa zjavuje tam, kde ty. Náhoda? Až taká veľká určite nie. Najmä, keď ťa tesne po rozchode zrejme vidieť nechcel a skôr sa vyhýbal tomu, aby ťa stretol a zažil „nepríjemnú“ situáciu. Ako však ide čas, ujasňuje si, že mu chýbaš a tak ťa znova potrebuje mať na očiach. Pre prípad, že by sa okolo teba motal aj niekto iný. Verí, že si ťa začne nenápadne získavať späť aj bez toho, aby to povedal na rovinu.

Vysmieva sa z tvojho nového nápadníka

Tvári sa ako veľký frajer a vysmieva sa z niekoho, komu sa očividne páčiš? Nuž, jeho ego to nevie prijať a spracovať, takže si svoju neistotu rieši práve tak, že z neho spraví niekoho, kto pre teba určite nie je dobrý. Hlavne nenápadne. Nie je nič ľahšie ako ohovárať iného. Aspoň tak nedá najavo, že ten nový je vážne super a on sám na neho nemá.

Zmenil svoje správanie

To, že k tebe stále niečo cíti, sa nedá vysloviť len tak. Ale veľa prezradí jeho správanie. Teda, ak ste stále aspoň v nejakom kontakte. Nemusí sa len snažiť hrať na dokonalého chlapa, ide aj o maličkosti, ktoré vo vzťahu robil inak. Vtedy neznášal robiť vec X, teraz s ňou nemá problém, aby si vedela. Možno máš pocit, že ti robí napriek, no aj to je znakom toho, že mu na tebe záleží. Pretože ak máš niekoho v paži, nemusíš mu dokazovať nič. Dokonca ani robiť mu zle.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating