Jasmina Alagič
Instagram/jasmina_alagic

Jasmina Alagič má v poslednej dobe celkom rušný život. Ak ju sleduješ na Instagrame, vieš, že miluje svoju rodinu a humor je jej druhé meno. Dokonca párkrát rozosmiala všetkých fanúšikov. Vymyslela aj virálny trend, ktorého sa chytili aj mnohé celebrity. Svoju zábavnú stránku však tentokrát odhalila na Instagrastories relácie Citronáda

Ide o reláciu, ktorá sa vysiela v slovenskej televízii RTVS a uvádza ju bývalý hokejista Richard Lintner. Tentokrát si do svojej šou pozval aj Rytmusovu manželku, ktorá prezradila množstvo zaujímavostí, ktoré sa, samozrejme, väčšinou týkali športu.

Jasmina Alagič a šport v jednom

Vedela si, že Jasmina Alagič má športovú históriu? Má to v génoch a možno aj práve preto tak miluje pohyb a jej postava bola dokonalá aj pár dní po pôrode. So známym raperom a jej partnerom má teda spoločného viac, ako by si si mohla myslieť. K bojovým športom má veľmi blízko a dokonca vie aj boxovať.

Jeden z fanúšikov šou Citronáda na Instagrame sa jej opýtal zaujímavú otázku, pomocou ktorej vyšla s kožou na trh. „Dala by si sa nahovoriť na ženský duel v klietke MMA?“

„Časť vo mne asi aj áno, pretože sa priznám, že k tým bojovým športom mám trošku blízko, keďže to máme v rodine. Dosť veľa času z môjho detstva sme boxovali s mojím otcom, takže mám k tomu vzťah. Akože je to veľmi čudné, ale asi aj hej,“ prekvapila moderátorka.

Ďalšou otázkou bolo, v čom by najradšej reprezentovala Slovensko. Priznala, že keby bola väčší intelektuál, tak možno aj v šachu.

Je veľmi pažravá

A ako sa Jasmina Alagič udržiava vo forme? „Veľmi ma prekvapilo slovo forma, ale ďakujem veľmi pekne. Snažím sa veľa nejesť, lebo bývam často pažravá a snažím sa krotiť tieto moje chute. Ale akože priznám sa, že formu nejako extra neriešim,“ povedala sympatická moderátorka, čím mnohých prekvapila.

Keď manželku známeho rapera sleduješ na Instagrame, určite si sa už čudovala aj nad tým, že jej dokonalá postava ju neopustila ani tesne po pôrode. Tiež si si možno všimla, že Jasmina je stále v pohybe. Ktovie, možno najviac zaberá práve to.

Celú časť zábavnej šou Citronáda s Jasminou si môžeš pozrieť v archíve RTVS.

Zdroj: Instagram/citronada.show, RTVS

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News