Instagram/jasmina_alagic

Jamina Alagič Vrbovská je známa tým, že otvorene prezentuje svoje súkromie aj na sociálnych sieťach. Okrem láskyplného života s Rytmusom a malým Sanelkom sa jej príspevky točia aj okolo zaujímavých postrehov, rád a tém, ktoré fanúšikov podnecujú k diskusii. Nedávno však prostredníctvom svojho instagramového profilu vymyslela trend, ktorého sa nechytili iba známe celebritné páry, ale už aj široká verejnosť. 

Otázka a chyták zároveň

Jasmina svojmu milujúcemu partnerovi položila jednoduchú otázku, pomocou ktorej chcela zistiť, ako veľmi ju ľúbi. Celú konverzáciu natočila na video a pridala do svojho príbehu na Instagrame. Nepobavila tak iba seba, ale aj okolie, ktoré si z tohto nápadu vzalo inšpiráciu.

Podstatou tohto trendu je opýtať sa svojho chlapa: „Ak by som bola v kóme, ako dlho by si čakal, kým by si si niekoho našiel?“

Akú odpoveď si dostala od svojho partnera?

Začalo to známymi tvárami

Hoci sme nezaznamenali priamu Rytmusovu odpoveď na túto otázku, vieme o reakciách rapera Ega a manžela Zuzky Plačkovej. Zatiaľ čo člen skupiny Kontrafakt vo videu dlho váhal a odpovede sme sa ani nedočkali, Rendy priznal, že by mu to trvalo iba jeden spevácky koncert (samozrejme, mal to byťžart).

Čo na to Ego?

René v tom mal jasno.

Netrvalo dlho a táto otázka “na telo“ sa virálne rozšírila aj medzi neznámym publikom. V príbehoch fanúšikovia neváhajú Jasminu označovať a tá ich potom zdieľa.

Môžeš to teda skúsiť na svojom partnerovi aj ty a možno sa tak dostaneš na Instagram známej moderátorky. Bonusom je, že sa na svojom priateľovi dobre pobavíš. Samozrejme, všetko ber s humorom.

zdroj: Instagram/jasmina_alagic
zdroj: Instagram/jasmina_alagic
zdroj: Instagram/jasmina_alagic

zdroj: Instagram/jasmina_alagic

Zdroj: Instagram/jasmina_alagic

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News