instagram/chrissyteigen/meghanmarkle_official

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Chrissy Teigen, americká modelka a moderátorka priznala, že v čase svojich najťažších životných chvíľ ju dojala Meghan Markle, ktorá jej poslala dojímavý odkaz. Vojvodkyňa zo Sussexu, ktorá sa s manželom – princom Harrym, odlúčila od kráľovskej rodiny, mala pre ňu pochopenie ako matka, ktorá si rovnako prešla veľkou stratou.

35-ročná Chrissy, manželka speváka Johna Legenda, prišla minulý rok o bábätko, synčeka, ktorý by dostal meno Jack. Bol by ich tretím prírastkom do rodiny, keďže majú už 5-ročnú Lunu a 2-ročného Milesa. Len mesiac pred tou obrovskou a bolestivou stratou sa prostredníctvom videoklipu k pesničke Wild pochválili, že sa s Chrissy rozrastú o ďalšieho člena.

Meghan, ktorá je momentálne opäť tehotná, taktiež prišla minulý rok o bábätko. V ťažkej chvíli tak vedela, ako sa Chrissy cíti a poslala jej podporné slová.

Je skutočne úžasná a láskavá, rovnako láskavá, ako všetci hovoria. Je to naozaj úžasné dievča,“ povedala na adresu Meghan Chrissy, ktorá od nej dostala množstvo pozitívnej energie po tej smutnej udalosti. Obe ženy sa zblížili po tom, čo sa Meghan s manželom presťahovali do Kalifornie a v blízkom čase obe prežívali podobné trápenie.

Príspevok, ktorý trhá srdce. Chrissy v ňom opisuje, ako prišla o syna.

Meghan a Harry sa tešia, že k malému Archiemu pribudne sestrička.

Zdroj: dailymail.co.uk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News