instagram.com/chrissyteigen

Len včera sme informovali o tom, že manželka Johna Legenda má tehotenské komplikácie. Dvojnásobná mamička Chrissy Teigen už na začiatku tehotenstva musela bojovať s migrénami, ku ktorým sa pridružilo aj krvácanie.

Kvôli krvácaniu musela byť 34-ročná modelka hospitalizovaná a spočiatku sa zdalo, že je všetko v poriadku. Dokonca aj samotná Chrissy sa ozvala fanúšikom, že dieťatko je zdravé, ona sa cíti dobre, len musí odpočívať.

O to väčší šok nastal dnes ráno, keď Chrissy zdieľala na svojom instagramovom profile zábery z nemocnice, ktoré trhajú srdce a dojímajú k slzám. Už na fotke vidieť, že mamička je užialená a v týchto najťažších chvíľach jej bol najväčšou oporou jej manžel John. Ako sa totiž podelila so svojimi fanúšikmi, o bábätko, bohužiaľ, prišli.

View this post on Instagram

We are shocked and in the kind of deep pain you only hear about, the kind of pain we’ve never felt before. We were never able to stop the bleeding and give our baby the fluids he needed, despite bags and bags of blood transfusions. It just wasn’t enough. . . We never decide on our babies’ names until the last possible moment after they’re born, just before we leave the hospital.  But we, for some reason, had started to call this little guy in my belly Jack.  So he will always be Jack to us.  Jack worked so hard to be a part of our little family, and he will be, forever. . . To our Jack – I’m so sorry that the first few moments of your life were met with so many complications, that we couldn’t give you the home you needed to survive.  We will always love you. . . Thank you to everyone who has been sending us positive energy, thoughts and prayers.  We feel all of your love and truly appreciate you. . . We are so grateful for the life we have, for our wonderful babies Luna and Miles, for all the amazing things we’ve been able to experience.  But everyday can’t be full of sunshine.  On this darkest of days, we will grieve, we will cry our eyes out. But we will hug and love each other harder and get through it.

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

Krvácanie sa nepodarilo zastaviť a bábätku tak neboli schopní dodať všetky živiny, ktoré potrebovalo. Chrissy prezradila, že doteraz nikdy nevybrali meno pre dieťatko skôr, nechávali si to na poslednú chvíľu. Teraz však vedeli od začiatku, že v brušku je malý Jack. Ako napísala, Jack bude navždy súčasťou ich rodiny.

„Sme naozaj vďační za životy, ktoré máme, za naše úžasné deti Lunu a Milesa a za všetky skvelé veci, ktoré mohli vyskúšať. Každý deň ale nemôže byť plný slnka. Počas týchto najťažších dní smútime a vyplakali sme si oči. Ale budeme sa objímať a milovať silnejšie a spolu to zvládneme,“ odkázala užialená Chrissy.

View this post on Instagram

forever!

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News