Slávna modelka čaká dieťa

Tak tomu sa povie obrovská radosť. Slávna modelka Chrissy Teigen sa na svojom instagramovom profile pochválila krásnou správou, ktorú určite nikto nečakal. Je opäť tehotná! 

36-ročná Chrissy Teigen je od roku 2013 manželkou obľúbeného speváka Johna Legenda. Spoločne vychovávajú dve krásne deti, jednu dcéru a jedného syna. Ich vzťah je naozaj harmonický a na ich sociálnych sieťach môžeš neraz vidieť, akí sú spolu šťastní a spokojní.

Chrissy Teigen tehotná
zdroj: Instagram/chrissyteigen

Takmer pred dvoma rokmi si pritom prešli nemalými problémami. Slávna modelka totiž prišla o svoje nenarodené bábätko. Dvojica zdieľala srdcervúce zábery priamo z nemocnice, keď sa túto smutnú správu dozvedeli.

Žiaľ, nepodarilo sa zastaviť krvácanie. „Počas týchto najťažších dní smútime a vyplakali sme si oči. Ale budeme sa objímať a milovať silnejšie a spolu to zvládneme,“ odkázala v tom čase Chrissy svojim fanúšikom. Spolu s Johnom si dokonca nechali vytetovať meno Jack, ktoré bolo vybraté práve pre ich nenarodeného synčeka.

Po dvoch rokoch sa znovu tešia

Chrissy sa na svojom profile pochválila fotkami, ktoré ihneď zožali obrovský úspech. Ukázala sa s tehotenským bruškom, ktoré je už trochu väčšie. Túto novinku sa im teda darilo tajiť pekných pár mesiacov.

Slávna speváčka je tehotná
zdroj: Instagram/chrissyteigen

Vo svojom príspevku priznala, že posledné roky boli plné emócií, ale ich domov a srdcia opäť naplnila radosť. Aj keď to chcela svetu oznámiť už veľakrát, vždy na to bola príliš nervózna. Bolo náročné udržať tajomstvo iba pre seba, no zatiaľ vyzerá všetko v poriadku.

Držíme palce, aby to tak aj ostalo a aby priviedla na svet zdravé bábätko. Gratulujeme! 

Zdroj: Instagram/chrissyteigen

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News