instagram.com/johnlegend

Americký spevák John Legend sa vo voľnom čase venuje svojej rodine a manželke Chrissy Teigen. Spoločne vchovávajú štvorročnú dcéru Lunu a dvojročného syna Milesa. Ako sa vraví, do tretice všetko dobré, a preto je na ceste ďalší člen rodiny! Manželka známeho speváka je už v treťom očakávaní. Viac o tom informoval portál People.

Túto radostnú novinku potvrdila už aj Chrissy Teigen. Vo svojej instatories uverejnila prvý riadny záber na jej tehotenské bruško. Je to potvrdené. Stane sa trojnásobnou mamičkou.

Informácie o ďalšom očakávaní najprv vyšli najavo po uverejnení klipu k piesni Wild. Bol publikovaný vo štvrtok.  Toto dielo má nielen romantický nádych, ale aj skrytý význam. Na záver stojí manželská dvojica pri vode, kedy John zozadu objíma svoju partnerku. Následne jej chytí ruky a priloží ich na mierne vypuklé bruško.

Viacero zdrojov potvrdilo pre portál People, že John Legend a Chrissy Teigen budú mať tretie dieťatko.

John Legend je autorom viacerých hitov, medzi ktoré patria presne All Of Me, či Love Me Now. Napriek tomu, že spieva o láske a silných citoch, nie vždy bol verným mužom. Povedala by si na neho, že kedysi bol prvotriednym sukničkárom? Nuž, zlomil nejedno srdce a skrotiť ho dokázala až jeho láska a v súčasnosti manželka Chrissy Teigen. Viac sme o tom informovali v tomto článku.

Ich rodina sa skladá z dvoch detí. Patrí do nej dcéra Luna (4) a syn Miles (2). Podľa videoklipu k piesni Wild sa tak môžu tešiť na ďalšieho súrodenca.

View this post on Instagram

#Wild music video in one hour! Link in bio.

A post shared by John Legend (@johnlegend) on

Zdroj: People

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News