instagram.com/johnlegend

Americký spevák John Legend bol v minulosti lámačom ženských sŕdc. Zmenila ho až jeho súčasná manželka a modelka Chrissy Teigen. Povedala by si na autora známeho hitu „All Of Me“, že bol prvotriedny sukničkár a vernosť rozhodne nepatrila medzi jeho vlastnosti? Viac o tom informoval portál Daily Mail.

John Legend a Chrissy Teigen tvoria manželský pár od roku 2013 a spoznali sa v 2007. Spevák uviedol, že ešte predtým, ako stretol svoju polovičku, bol neverný a sebecký.

„Bol som od každého mladší na strednej a vysokej škole, takže som nemal veľa dievčat. Akonáhle som získal ich pozornosť, zamiloval som si to,“ povedal.

Dokázal teda naozaj podviesť svoje bývalé partnerky? K tejto veci sa presne nevyjadril, ale povedal nasledovné: „Utiekol som technicky podvádzaním tým, že som svoje vzťahy nijako nedefinoval. A to bola naozaj nevera. Bol som neúprimný a sebecký.“

S jeho manželkou Chrissy sa spoznal na natáčaní videoklipu k piesni Stereo. Stvárňovala v ňom jeho objekt lásky. John si práve pri nej uvedomil, ako ho napĺňa šťastím byť zaľúbený do jednej ženy. O pár rokov neskôr sa zobrali, založili rodinu a spoločne vychovávajú štvorročnú Lunu a dvojročného Milesa.

Zaujímavosťou je, že keď sa John a Chrissy stretli poprvýkrát, obaja s niekým randili. To im však nezabránilo v tom, aby sa do seba nezaľúbili.

Zdroj: Daily Mail

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News