Vrátiť sa k bývalému

Vrátiť sa k bývalému nie je vždy zlý nápad. Niekedy je naozaj potrebné byť chvíľu jeden bez druhého a potom sa k sebe vrátiť, aby ste mohli svoj vzťah budovať od začiatku. Ak ľutuješ rozchod a poriadne si si zvážila, že ho chceš mať naspäť vo svojom živote, postupuj podľa týchto 2 rád. 

Vydrž nejaký čas

V prvom rade by si mala chvíľu počkať a nerobiť hneď všetko pre to, aby sa k tebe vrátil. Čo ak on je v skutočnosti rád, že ste sa rozišli a svoju slobodu si veľmi užíva? Alebo už buduje nový vzťah s niekým, s kým to reálne chcel. Uvidíš, že ak sa ti aj napriek tomu, že ste sa rozišli, bude ozývať, „náhodne“ ho budeš stretávať a podobne, ty už nebudeš musieť skoro nič robiť. Pretože s takýmto jeho správaním je očividné, že mu tiež chýbaš, chce ťa mať naspäť a je pripravený urobiť akýkoľvek prvý krok.

Patrícia Jarabovičová
zdroj: Instagram/ patrisiajarabicova

Úprimný rozhovor

Asi jeden z najťažších krokov, ktorý ťa čaká, ak sa chceš vrátiť k bývalému. Aj napriek tomu, že po rozchode nejako nevyhľadáva tvoju spoločnosť a neozýva sa ti, ešte to nič neznamená. Možno sa na teba jednoducho stále za niečo hnevá a nie je pripravený ti prejaviť svoje pocity. Je čas urobiť prvý krok a požiadať ho o rozhovor.

Najlepšie bude, keď to bude osobné. Buď pripravená byť naozaj úprimná a povedať mu všetko, čo cítiš. Ale zároveň buď aj silná, pretože pravdepodobne si budeš musieť priznať aj svoje chyby a nedostatky, na ktorých treba začať pracovať.

Kontakt s bývalým
zdroj: Pexels/Katerina Holmes

Možno ešte stále len premýšľaš, či sa máš k nemu vrátiť. Predsa ti veľmi chýba a možno to medzi vami nebolo až také zlé, a ešte stále ho dokážeš milovať. V tomto našom článku nájdeš otázky, ktoré by si si mala položiť ešte skôr, ako urobíš toto rozhodnutie.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating