Vrátiť sa k bývalému
Pexels/Danik Prihodko, Unsplash/Jason Yoder

Vrátiť sa k bývalému alebo radšej nie? Možno aj ty si kladieš túto otázku a rozmýšľaš, aká voľba bude tá správna. S týmto problémom ti však vieme pomôcť a v nasledujúcich riadkoch ti možno zodpovieme aj tvoju otázku. 

Zlomené srdce bolí mnohokrát viac ako fyzická bolesť

Väčšina z nás to pozná. Zaľúbiš sa až po uši a na svoju polovičku nevieš prestať myslieť. O to horší je teda aj rozchod. Pretože ti rozšliape, zlomí, rozbije a zahodí srdce do koša. Takáto bolesť je mnohokrát ešte väčšia ako fyzická.

Možno ťa pri rozchode ponížil. Podviedol ťa, strápnil a nenechal na tebe nitku suchú. Obvinil ťa z vecí, ktoré možno ani neboli pravdivé, no ty si si to vzala k srdcu a začala si premýšľať nad tým, či to náhodou nebola pravda.

Hádka
zdroj: Pexels/MART PRODUCTION

V mysli ti začnú blúdiť otázky typu: „Nie je chyba vo mne, keď ma každý chalan okašle?“, „Nemal náhodou pravdu?“ alebo „Na tých jeho slovách asi niečo bude.“ Toto si musíš po rozchode zakázať, pretože ide o taktiku typického manipulátora. Prezradia ho aj TIETO znaky.

Mnohokrát sa ti tvoj bývalý ozve pár mesiacov či dokonca rokov potom, čo ste sa rozišli. Buď mu to nevyšlo s niekým iným alebo si iba typická druhá možnosť. Zadné vrátka, ku ktorým vie, že sa vždy môže vrátiť. V takomto prípade mu to ale nemôžeš dovoliť, hoci ti nasľubuje hory-doly.

Vrátiť sa k bývalému
zdroj: Unsplash/shahin khalaji

Prečo sa vraciame k bývalým?

Čo ak začneš naozaj reálne premýšľať nad tým, že sa k nemu vrátiš a nepoznáš východisko?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating