Photo by Andrea Piacquadio from Pexels

Poznáš ten pocit, keď sa zamiluješ a prídu všetky tie romantické chvíle. Prvé aj druhé rande. Celkom to vychádza a časom sa posuniete niekam ďalej. Určite by si ho chcela spoznať do väčšej hĺbky. Tu je pár otázok, pomocou ktorých sa o ňom dozvieš oveľa viac.

1. Aký máš názor na dnešný svet?

Povedzme si pravdu, koho by to dnes netrápilo? Každý občas premýšľa nad tým, čo bude alebo čo bolo. Záleží len na uhle pohľadu. Skús sa touto témou pozrieť viac do jeho myšlienok. Povedz mu svoj názor na to, ako vnímaš dnešnú politiku, ako vnímaš správanie ľudí. Je to téma, ktorá sa dá poňať z rôznych uhlov.

2. Čo je tvojím tajným snom?

Každá z nás premýšľa o tom, na akú školu sa vyberie, ako na tom bude s rodinou a podobné veci, ale rozmýšľajú takto aj chlapi? Myslím, že nie tak celkom, no určite majú nejakú víziu a myšlienky do budúcnosti. Každý sa chce postarať a každý sníva. O čom sníva ten tvoj? Splnil sa mu jeho tajný sen alebo naň ešte čaká?

3. Čo ťa ako prvé zaujme na inom človeku?

Niekoho povaha, iného úsmev a niekoho ladná chôdza. Chlapi majú svoje slabé miesta práve v nás ženách. Zaujímalo ťa niekedy, čo bolo prvou vecou, ktorá ho na tebe zaujala? Možno si sa smiala tak hlasno, že mu tvoj smiech prišiel milý a úplne iný. Možno si sa len nešikovne potkla alebo práve naopak, si mu svojím sebavedomím vzala dych.

4. Má zmysel toľko premýšľať alebo je ľahšie byť trocha pri zemi?

Niekto má rád snílkov a niekto iný sa zasa drží pri zemi. Niekto by premýšľal nad sebou, svetom a ľuďmi každú voľnú chvíľu. Ako to má ten tvoj? Možno ste na tom úplne rovnako a možno odlišne. Vymeniť si názory nie je na škodu.

5. Pri akom filme sa rozplakal a prečo?

Takto zistíš ako veľmi je emotívny, a či vôbec. Máme predsa rady, keď sa chlap nebojí povedať, že občas vypustí pár sĺz. Je to v poriadku. Je v poriadku dať zo seba von pocity … aj pri romantickom filme.

6. Aký trapas sa ti stal naposledy a prečo?

Myslím, že toto troška odľahčí situáciu a môžete sa navzájom zasmiať na svojej nešikovnosti, no aspoň zistíte, že na tom nie ste až tak zle ako ten druhý. Takéto maličkosti vedia ľudí zblížiť a potom sa vždy zasmejete na svojich nešikovnostiach.

7. V čo veríš?

Niekto verí v Boha, iný v sily vesmíru a niekto jednoducho verí v seba samého. Každý máme iný dôvod a mali by sme sa v tomto smere chápať a rešpektovať. Je dobré vedieť o tom druhom v čo verí a rozprávať sa o tom. Chápať sa. Vidieť v týchto veciach zmysel, no hlavne sa akceptovať.

8. Čo je pre teba zmysel života?

Možno len prežiť. Možno si užiť život a možno mať krásnu rodinu a šťastie. Je to otázka, ktorá ti pomôže nazrieť do jeho plánov. Sama uvidíš, či tento svet vidíte rovnako alebo ste každý na opačnom póle.

9. Akú najlepšiu knihu si naposledy čítal?

Umenie je celkovo téma, ktorá zaujme. Môže to byť úplne skvelé keď zistíš, že obaja milujete rovnaké knihy alebo rovnakú hudbu a na druhej strane môžeš prísť na to, či je to naozaj tak dôležitá vec aby to bolo podobné. Občas je dobré, byť si odlišní, no nie je lepšie baviť sa o veciach, ktoré ťa napĺňajú s niekým, koho naozaj ľúbiš?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating