elitedaily.com

..prosím nevzdávaj sa! Vytrvaj! Si dobrá v tom, čo robíš! Si výnimočná a neopakovateľná! Prosím, neprestávaj robiť to, čo tvoje srdce napĺňa radosťou, láskou a šťastím.

Život ťa skúša, ale vždy sa oplatí vytrvať. Presne to, čo robíš je istým spôsobom výnimočné, pretože všetko, čo robíme, robíme po svojom a v niečom odlišne ako ostatní.

ea5bc1b4eface887d614d6def50e9cf9 Foto: pinterest.com

Tvoríš manuálne? Vyrábaš veci pre druhých? Je to obdivuhodné! Si šikovná, vieš o tom?
Skladáš piesne alebo píšeš básne? Možno vďaka tvojej piesni alebo básni sa druhí naučia čosi nové.
Venuješ sa športu? Je z teba silný človek, ktorý sa nevzdá hneď pri prvej prehre.
Miluješ čítať knihy, jazdiť na koni, alebo hocičo iné? Aj ty si výnimočná! Dokážeš sa na svet pozerať z inej perspektívy.
Alebo jednoducho len každý deň si a snažíš sa ísť ďalej, aj keď je život veľmi ťažký a nevládzeš?vydrž to, prosím. Po búrke predsa vždy aj tak vyjde slnko a ja verím, že tak bude aj v tvojom prípade. Buď silná a hlavne sa nevzdávaj.

231f86b66edb51cb1fddb5544c7b61c4 Foto: pinterest.com

Moja milá! Si nenahraditeľná, si dokonalá v tom, čo robíš. Máš veľký dar, ktorý ti bol daný. Presne tebe bol daný! Možno ho ešte nevidíš, možno si naň ešte nenatrafila, ale ver, že jedného dňa, keď bude ten správny čas sa ukáže. A ak sa snažíš svoj dar skryť pred druhými alebo ho jednoducho v sebe potláčaš, poviem ti, robíš veľkú chybu. Každý je predsa na tomto svete z nejakého dôvodu. Nebuď sebec! Ukáž svetu čo dokážeš, čo máš a čo vieš. Veď predsa si taká výnimočná.

Chcela by som ťa povzbudiť, že ak máš strach z toho, čo si tvoje okolie pomyslí, vykašli sa na nich. Toto nemôže byť dôvod, pre ktorý sa vzdáš snov, pre ktorý sa vzdáš niečoho, čo je tvojmu srdcu blízke.

Chcela by som ťa povzbudiť, že ak máš strach z toho, že nie si dosť dobrá, hoď to za hlavu. Si! Si! A ešte raz si! Si dosť dobrá, aby si robila hocičo, čo si tvoje srdce zaumieni.

Buď odvážna!

Veď predsa žijeme len raz. A ver mi, nie je nič horšie ako neskôr celý život ľutovať, že si nerobila, čo si chcela, čo ťa napĺňalo a čo ti dodávalo pocit radosti.


A preto, moja milá kamarátka, buď vytrvalá, nevzdávaj sa, pokračuj, choď si za svojím snom. Buď ambiciózna, ver si a teš sa, že si taká výnimočná. Ak vieš, že niekomu chýba povzbudenie, choď a povzbuď ho. Veď aj ty si potrebovala počuť tie slová, ktoré ti dodali odvahu.

„Život nie je ľahký pre nikoho z nás. Čo však s tým? Musíme mať vytrvalosť a predovšetkým vieru v samých seba. Musíme veriť, že sme na niečo nadaní a to niečo treba za každú cenu dosiahnuť.“
 Marie Curie-Skłodowská

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife