unsplash.com

Nechcem mať problém so zaspávaním v noci, pretože moje správy tebe zostanú bez odpovede. Nechcem sa pozerať na sociálne siete a byť prekvapená fotkami teba a tvojich priateľov z noci, o ktorej som nevedela. Nechcem mať lásku, ktorá rozmýšľa nad otázkami, ktorá nad všetkým váha a ktorá sa stráca.

Chcem pokojnú lásku. Chcem vedieť, že si môžeme navzájom dôverovať. Chcem vedieť, že večer, keď nebudeš pri mne, si v poriadku a nemusím sa o teba báť. Chcem vedieť, že náš vzťah má budúcnosť a bude to stáť za to.

View this post on Instagram

@tbendina 😘

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Nechcem posielať screenshoty našich rozhovorov mojim priateľom a pýtať sa ich na názory. Chcem sa vedieť rozhodnúť hneď. Chcem vedieť, že nestrácam čas a že to so mnou myslíš vážne. Nechcem stráviť noci tým, že budem analyzovať všetko, čo si mi kedy povedal.

Chcem úprimnú lásku. Chcem, aby si sa mi pozrel do očí a povedal mi, že ma máš rád. Chcem, aby si si priznal pocity, ktoré ku mne cítiš bez toho, aby som ťa do toho tlačila. Chcem, aby si sa aj ty cítil dobre, aby si vedel, ako veľmi ťa milujem. Chcem, aby sme sa spolu vedeli porozprávať.

Chcem spoľahlivú a lojálnu lásku bez strachu. Chcem lásku, ktorá nikdy nepochybuje o tom, že tu nemá miesto.

View this post on Instagram

Venice with you @tbendina

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Chcem vzťah so silnou komunikáciou. Chcem vedieť, ako sa cítiš ráno, keď odo mňa ideš do práce a večer, keď ku mne prichádzaš. Chcem, aby sme si v našej láske nič nepredstierali. Chcem, aby sme boli obidvaja rovnocenní. Chcem, aby si sa na nič nehral, aby sme boli k sebe úprimní.

Chcem zdravú lásku. Lásku bez hraníc. Chcem vedieť pravdu. Chcem počuť to, čo ti chodí po hlave, keď si ticho.

Chcem lásku bez otázok. Bez zbytočných otázok. Vzťah, kde sa budem cítiť bezpečne. Chcem vedieť, bez akýchkoľvek pochybností v mojej hlave, že budeme spolu dlho. 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating