Tieň muža a ženy

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Ukončiť vzťah nie je ľahké. Teda, ak to prišlo z tvojej strany, buď si na to zbierala silu dlhšie, alebo si ten krok jednoducho spravila, pretože to nemalo význam. Či už si ty tá, ktorá kopačky dostala alebo dala, možno aj tebe jedného dňa napadne, že je super nápad ozvať sa svojmu ex. Ľutuješ, že si ho nechala, alebo ho chceš prosiť o druhú šancu?

Niekedy chytíš mobil pod vplyvom vína a necháš svoje emócie vybuchnúť v správe. Chytať sa za hlavu budeš až na druhý deň. No ak máš myseľ triezvu, skôr, než sa mu ozveš, mala by si sama sebe a úprimne odpovedať na nasledujúce 3 otázky.

Láska alebo zvyk?

Medzi skutočnou láskou a pocitom istoty, na ktorý si si zvykla, je veľmi tenká hranica. Najmä, ak ste boli spolu dlhší čas (roky), dokázali ste si vytvoriť vlastnú bublinu, ktorá fungovala, až kým praskla. Teraz sa ti všetko zdá byť nové, si sama, nemáš oporný bod v partnerovi a zrejme sa bojíš toho, čo ti prinesie budúcnosť.

Ak veríš, že bez neho nedokážeš ako osoba v živote fungovať, potom si si len zvykla. Ak ti však chýba ako polovička, ktorá ťa len dopĺňala, no si sama pre seba na prvom mieste, potom mu môžeš pokojne zavolať.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating