dostať do postele

Nedáva vám žiadne záväzky

Chlap, ktorý ťa chce zneužiť a dostať len do postele, ti nedá žiadne záväzky. Nebude ti hovoriť, že ťa ľúbi, a nebude sa s tebou chcieť stretávať pravidelne. Ak mu povieš, že chceš vzťah, nebude ho chcieť. Toto sú presne tí muži, ktorým ide len o to jedno.

Rýchlo stratí záujem

Ak už teda došlo k tomu, že si sa s ním vyspala, môže sa stať, že ti už viac nebude písať. Muži, ktorí dosiahnu všetko, čo chcú, už od teba viac nepotrebujú, takže ak ti nepíše alebo ťa ignoruje, stratil záujem.

Žena plače a má zlomené srdce
zdroj: Pexels/RDNE Stock project

Sebec v posteli

To, že mu ide len o jedno, zistíš tak, že v posteli bude myslieť len a len na seba. Ak si sa nespravila alebo sa ti milovanie nepáčilo, nebude ho to zaujímať, pretože prvoradý je on. Prečo chlap po s*xe stratí záujem? Toto sú 3 dôvody, prečo je to tak.

Samozrejme, každému nejde len o to, ako ťa dostať do postele. Existuje mnoho mužov, ktorí sa takto správajú, pretože sú neistí, boja sa záväzkov alebo jednoducho nevedia, ako vyjadriť svoje emócie. Ak si si neistá tým, čo od teba dotyčný chce, komunikuj s ním priamo a buď otvorená.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating