láska

Niektorým chlapom nejde o lásku, ale hlavne o vlastné potešenie. Ako však rozoznať, či ťa chce dostať len do posele? Týchto 5 tajných mužských trikov ti prezradí, že láska to veru nie je.

Ženská intuícia sa takmer nikdy nemýli a ak ti tá tvoja hovorí, že to nie je láska, ale ide mu len o uspokojenie, tak je to pravda.

5 signálov, že toto nie je láska

Pravidelne hovorí len o intímnych záležitostiach

Ak si si všimla, že pravidelne rozpráva len o milovaní a svojich predstavách namiesto toho, aby sa zaujímal o to, aký si mala deň, nie je to dobré. Láska sa dá prejaviť aj inak, ako len milovaním, a preto si veľmi dobre všímaj jeho správanie. Chceš si byť istá, že o teba nemá záujem? Dočítaš sa to v našom článku TU.

Nechce s tebou chodiť na verejnosť

Všimla si si, že s tebou nechce chodiť do spoločnosti a ani na rande? Ak ťa muž neberie na večere, do kina alebo len tak niekde von, nechce to robiť. Nehľadaj súvislosti tam, kde nie sú, pretože ak má čas a vyhovára sa, tak vieš, na čom si.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Žiadne túlenie

Určite veľmi dobre poznáš ten pocit, keď sa chceš po milovaní túliť. Ak sa s tebou nechce objímať alebo bozkávať, aj napriek tomu, že vie, že to máš rada, nezáleží mu na tvojich pocitoch. Muž, ktorý ľúbi svoju ženu, urobí všetko preto, aby ju videl šťastnú a spokojnú. To, že s ním pravidelne spávaš, ešte neznamená, že je v tom aj láska.

Nechce sa zoznámiť s tvojou rodinou

Ak ťa chlap skutočne miluje, nikdy nebude mať problém s tým, že sa musí zoznamovať s tvojou rodinou. Je to veľký záväzok, a teda ak oň nemá záujem, nemyslí to s tebou vážne. Nezabúdaj na to, že takémuto mužovi nejde o city, ale len o s*x.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Má na teba v posteli osobitné nároky

Keď má chlap v očiach len svoje túžby, jeho nároky sú v posteli o niečo väčšie. Ak ťa žiada o to, aby si nosila len špeciálnu spodnú bielizeň alebo experimentovala podľa jeho túžob, nemiluje ťa.

Rozoznať rozdiel medzi láskou a pobláznením nie je ľahké, a to obzvlášť vtedy, ak máš na sebe ružové okuliare. Ak sa však tvoje pocity zhodujú s týmito bodmi, zrejme to nie je láska, ale ide mu len o to jedno.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating