kamarát a kamarátka

Máš vo svojom okolí kamaráta, ktorý má miestami podozrivé správanie, keď ste spolu? Nevieš, či k tebe niečo cíti? V tomto kvíze odhalíš, či je tvoj kamarát do teba zamilovaný alebo ťa považuje len za veľmi dobrú kamarátku a si pre neho ako „sestra“.

Tak, čo ty na to? Môžeš sa pustiť do kvízu.

Chodíte von aj sami dvaja alebo len ako celá partia?

svadobné fotky Unsplash/ian dooley

Kupuje ti tvoj kamarát darčeky len tak?

Bola si s tvojím kamarátom už niekedy na (romantickej) večeri?

Ako nestratiť samu seba vo vzťahu Unsplash/Victoria Volkova

Hovorí ti komplimenty priam na dennej báze?

Myslíš si, že ho priťahuješ?

vzdušné znamenia Pexels/Shvets Anna

Čo si o ňom myslíš ako o kamarátovi?

Ak by bol do teba naozaj zamilovaný, ako by si reagovala?

Muž bozkáva ženu na čelo Unsplash/Kate Kozyrka

Cíti k tebe tvoj kamarát niečo viac? V tomto kvíze odhalíš pravdu
NIEČO K TEBE CÍTI
Prekvapenie! Tvoje odpovede prezradili, že je tu možnosť, že k tebe kamarát niečo cíti. Nie je tam len priateľstvo, ale určite sú v tom zapletené aj hlbšie city. To, ako sa k tebe správa, kupuje ti darčeky, hovorí komplimenty, pozýva ťa von a ako sa na teba díva. To všetko sú znaky toho, že s tebou skryto flirtuje a určite by chcel niečo viac. Napríklad teba celú.
JE TO LEN KAMARÁT
Bohužiaľ, tentokrát to nevyšlo. Tvoj kamarát k tebe zjavne nič necíti a si pre neho len dobrou priateľkou. Má ťa rád, ale ako by určite povedal „len ako sestru“. Nemusíš byť teda zbytočne naivná, nechce s tebou chodiť. Pokiaľ si mala pocit, že k tebe vysielal zmiešané signály, možno si si to len ty zle vyložila. On hľadá niekoho, koho môže spoznávať, nie kamarátku, ktorú pozná dlhé roky. Takto si vzťah asi nepredstavuje.

Potešil ťa výsledok?

Možno by si chcela vedieť, ako zaujať muža aj bez slov. V našom predošlom článku nájdeš 7 tajných trikov, ktoré dokážu získať pozornosť každého chlapa. Vyskúšaj ich, neoľutuješ.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy