Muž a žena sa bozkávajú
Unsplash/Spencer Davis

Ak si až po uši zamilovaná, asi sa svojho partnera držíš zubami-nechtami. Žiarlivosť je v láske prirodzenou súčasťou vzťahu, takže je úplne normálne, že sa cítime byť v spoločnosti iných ohrozené. Ako však docieliť, aby mal oči iba pre teba?

Zázračný nápoj naozaj nekúpiš, takže ti ostáva jediné. Vytiahnuť svoje najlepšie zbrane, ktorými mu dokážeš, že za to stojíš.

Cez deň dáma, večer …

Žiaden chlap naozaj netúži po žene, ktorá sa správa ako nevychované chlapčisko, pôsobí ako ľahká korisť alebo je v otázkach intimity ako ľadová kráľovná. Buď tou, ktorá v sebe nosí eleganciu, nech budeš inšpiráciou pre ostatné ženy a pre mužov tajným želaním. V noci zase tomu svojmu dokáž, že vieš byť aj „zlé dievča“, ktoré však vie, kde také veci patria. Iba do vašej spálne.

Hysterky nikoho nelákajú

Hneváš sa za každú maličkosť? Nevieš pochopiť jeho humor? Robíš mu žiarlivostné scény? Kričíš, aj keď nemusíš? Drahá, pri takom správaní sa nemôžeš čudovať, že ti utečie za takou, ktorá to už má v hlave trocha viac usporiadané. Toto sú prejavy tínedžerky, nie ženy, ktorá túži po stabilnom vzťahu. Čo dáš, to dostaneš.

Nebuď na ňom závislá

Materiálne, finančne, silovo, akokoľvek. Nech vie, že nie je tvojim pánom a že si dokážeš poradiť v živote aj bez muža. Vtedy pochopí, že on nie je ten, ktorý má vo vzťahu naviac. Chlapov lákajú sebestačné a sebavedomé ženy. Sú pre nich ako magnet.

Ukáž mu svoje prednosti

Ak máš svoje plusy, potom mu ich nezabudni aj patrične pripomínať. Nezáleží na tom, či si dobrá v posteli, vieš skvele variť, rozumieš sa do áut alebo hráš na klavíri. Najmä, ak ste spolu dlhšie, môže pomaly zabúdať na to, čo všetko na tebe obdivuje a miluje. Preto mu to sem-tam ukáž, aby si spomenul, prečo si taká výnimočná.

Nech cíti spokojnosť

Nebudeme si klamať, chlapom stačí pocit domova na to, aby sa ženy nechceli vzdať. Dobré domáce jedlo, čistý byt, slová pochvaly, ktoré pohladia jeho ego. Nie, nie sme žiadne žienky domáce a ani mužské otrokyne, ale občas potrebujeme použiť aj tieto cesty k ich srdcu. Ľahké, však?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating