vzďaľuje sa mi partner

Sú veci, ktorým jednoducho nevedia odolať! Aj keď sa každému mužovi páči niečo iné, na väčšinu z nich platia naše ženské zbrane. Tie, pri ktorých nepotrebuješ ani slová, no aj tak si získaš pozornosť chlapa, ktorý ti padol do oka. Povieme ti, ako zaujať muža bez toho, aby si vôbec otvorila ústa. A ak si hanblivka, tieto tipy určite oceníš.

Ako zaujať muža aj bez slov?

Úsmev, nie je žiadna …

… ale veď pokračovanie už poznáš. Ide o to, že úsmev je to najjednoduchšie znamenie, akým mu dáš vedieť, že máš záujem. A zároveň aj to, čomu muži nevedia odolať – milej a usmievavej slečne, ktorá sa netvári ako urazená panička s nosom hore. Potiahni nevinne kútikmi úst a ukáž mu, že stojíš za to, aby za tebou prišiel.

Veľký životný krok s partnerom
zdroj: Pexels/Shvets Anna

On to zacíti

Nie len na zrak, pôsobiť musíš na viacero zmyslov. Jedným z nich je aj čuch, ktorý robí s našou psychikou divy. Jednoducho, ak ti niečo vonia, cítiš sa pri tom príjemne a tvoj mozog si to spojí s dobrým dojmom. Takže, žiadne ťažké parfumy, vyber si niečo ženské a intenzívne, aby na teba nezabudol.

Nehraj sa na to, čo nie si

Vieme, že niekedy máme pred mužmi trému, no musíš na ňu zabudnúť. Ak sa na teba pozerá, nesprávaj sa tak, ako keby si to nebola ty. Aj keď ste v jednej spoločnosti. Môže si totiž o tebe urobiť inú mienku, čo predsa nechceš, lebo to, aká si naozaj, môže naozaj milovať.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating