Photo by Radu Florin on Unsplash.com

Nie každý je stavaný na partnerský vzťah. Toto znamenie má radšej single život, kde nehrozia žiadne potenciálne problémy, s ktorými by sa museli popasovať.

Niektorí ľudia sa jednoducho necítia na to, aby boli s niekým celý život. Nie je to zlé a ani to z nich nerobí zlých ľudí. Majú radšej single život a nechcú sa viazať.

Partnerský život so sebou prináša veľa kompromisov, často stratené nervy a hádky. Single život je niekedy osamelý, no zato viac otvorený kariére a milostným románikom.

Znamenie Váhy je presne tento typ.

Vzdušné znamenie, ktoré má veľmi rado pohyb a tanec. S týmto znamením môžeš zažiť veľké dobrodružstvá, no rozhodne nečakaj, že sa ti hodí k nohám. Ženy narodené v tomto znamení sú energické, šarmantné, majú zmysel pre humor a vážia si samé seba viac, než by sa na prvý pohľad mohlo zdať.

Napriek tomu, že sa Váhy neradi viažu, sú otvorené láske a nežným veciam. Milujú dobrú spoločnosť, ľudí, ktorí sú láskaví a prítomnosť druhého pohlavia. V posteli sú veľmi citlivé, milé a akceptujúce. Sú otvorené všetkým experimentom a správajú sa ohľaduplne. Záleží im na partnerovi, ktorého v posteli majú a nechcú, aby sa mu niečo stalo.

Niekedy sa cítia sami a osamelé noci zvládajú ťažko, no hneď si uvedomia, že pre kariéru a život v „ľahkosti“ sa oplatí vzťah obetovať – aj za cenu, že sa cítia sami.

Hodí sa na povolania spojené s umením alebo pre povolania, kde človek prichádza do styku s ľuďmi. Pre človeka v tomto znamení je kontakt s ľuďmi nesmierne dôležitý, pretože potrebuje, aby ho niekto usmerňoval.

No napriek tomuto všetkému ani pre Váhy nie je nič stratené. Keď zatúžia po láske, musí to byť veľmi silné a stojí ich to veľa rozhodnutí, ktoré sa boja urobiť. Veľmi dobre si rozumejú so znamením Býka, pretože tvrdohlavosť Býka vyvažuje chápavosť Váh.

Slávni ľudia, ktorí sú narodení v tomto znamení sú napr.: Catherine Zeta Jones, Michael Douglas, Will Smith, Kate Winslet, Jiří Mádl alebo Jožo Ráž.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating