Niektoré celebritné páry si karanténu naplno užívali a vážili si enormného spoločného času. Iné sa ale počas karantény rozhodli ukončiť svoj vzťah a pokračovať vlastnými cestami. Vieš ktoré?

ALEXIS REN & NOAH CENTINEO

Hviezda romantických tínedžerkých komédií od Netflixu sa rozhodol ukončiť vzťah s Alexis 24. apríla, mesiac po tom, čo sa unfollowli na instagrame.

CARA DELEVINGNE & ASHLEY BENSON

Po dvoch rokoch spoločného života sa rozhodli začiatkom mája ukončiť ich vzťah. Zdroj pre E!News povedal „Mali pocit, že je jednoducho už koniec a bude lepšie ísť rozdielnymi cestami“.

MEGAN FOX & BRIAN AUSTIN GREEN 

Dňa 18.mája oznámil Brian vo svojom podcaste With Brian Austin Green, že sa rozhodli ich manželstvo ukončiť po 10-tich rokoch. „Vždy ju budem milovať“ priznal.

LILI REINHART & COLE SPROUSE

Lili a Cole oznámili koniec ich vzťahu 26. mája. „Sú stále v kontakte, no nie sú už spolu“ povedal zdroj pre People.

MILEY CYRUS & CODY SIMPSON

Po takmer 10tich mesiacoch randenia sa 14. augusta rozišli. „Uvedomili si, že sú lepšími priateľmi ako keby mali byť vo vzťahu“ povedal zdroj pre Us Magazine.

SOFIA RICHIE & SCOTT DISICK

Sofia a Scott sa rozišli 20.augusta. Pár sa prvýkrát rozhodol prerušiť kontakty už v máji, no neskôr sa opäť dali dokopy a pokračovali spoločne ďalej. Zatiaľ čo v máji ukončila vzťah Sofia, v auguste to nadobro ukončil Scott. „Ich 15-ročný vekový rozdiel sa pravdepodobne stal problémom“ vyjadril sa zdroj pre E!News.

DEMI LOVATO & MAX EHRICH

Demi a Max sa oficiálne rozišli 24.septembra. Tento rozchod bol rozhodne najhorší a najšialenejší zatiaľ za rok 2020. Viac si môžeš prečítať tu.

IGGY AZALEA & PLAYBOI CARTI

Dňa 24.októbra sa vyjadrila Iggy k svoju, teraz už expriateľovi na instagrame: „To, čo nikdy nepochopím je, ako môžu klamári žiť sami so sebou“. O deň neskôr sledovateľom toto oznámenie trošku objasnila: „Myslela som, že svoje dieťa vychovávam sama a nie som už vo vzťahu“.

Zdroje: usmagazine.com, people.com, glamour.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.