Človek je tvor rozumný, aspoň podľa poučiek, o ktorých píšu učebnice prírodovedy a zemepisu. Ženy a muži sa však veľmi líšia. To, čím sme boli obdarované navyše je emocionalita, empatia a senzibilizácia. Neviem, či by sme mohli povedať obdarované, pretože niekedy je to viac na škodu, než na úžitok.

fudnsmfl napoleonfour.com

Chceme byť obdivované, ľúbené, vnútorne krásne. Keď máme pri sebe muža, ktorého milujeme a on nám preukazuje svoju lásku, sme schopné obrovských vecí. Zrazu sme iné, akoby vymenené, máme sa viac rady. Ja sa pýtam, prečo len vtedy? Záleží skutočne naša vnútorná krása od iných? Vyzerá to tak, že niekedy áno.

Muž, tá bytosť, ktorá s nami dokáže urobiť neskutočné veci. Jeden deň sa cítime ako kráľovné a na druhý deň sa topíme v potoku sĺz. Dievčatá, ženy toto nie je o chlapoch! Toto je o vás, o nás! Nespoliehajme sa na to, že nás spraví šťastnou niekto iný. Áno, človek je aj tvor spoločenský a potrebuje vzájomnú interakciu, ale pokiaľ táto interakcia medzi dvomi ľuďmi ničí toho druhého, nie je to zdravé pre vás!

fhanpf napoleonfour.com

Určite sa mnohým z vás stalo, že ste sa ocitli v úlohe inšpektora, ktorý hľadal, skúmal a ne/vedome sa trýznil tým, že kontroloval aplikácie a sociálne siete v snahe nájsť niečo, čo by ho mohlo bodnúť. Hlavou sa vám mihotali scenáre, ktoré ste si samé vytvárali a rástli vo vás ako ruže s veľkými tŕňmi. Nerobte to! Neopakujte veci, ktoré vás rania. Veľmi ľahko sa to číta, ťažšia je už prax.

Ak ľúbiš samú seba, usmej sa. Aj keď je to niekedy nadľudský výkon. Si taká, ako ťa stvoril Boh, keď to nevedia oceniť druhí, nie sú ťa hodní. Veľa ľudí sklamalo a bolo s tebou, len keď sa ti darilo. Ľudia s obrovskými egami, ktorí boli tiež niekedy v situácii, v ktorej si teraz ty a keďže ich ego ich oslepilo, zabudli na to, akými boli kedysi aj oni.

Spoľahni sa na seba a urob sa šťastnou sama, nenechávaj to na iných! Nezabudni, aj ty sa budeš mať tak, ako sa majú oni, len s jednou výnimkou, ty sa budeš mať ešte lepšie, pretože máš to, čo mnohým chýba, skromnosť, dobrotu a lásku k same samej!

fusdnf napoleonfour.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife