Ako vyzerajú nešťastné páry

Vieš, ako vyzerajú nešťastné páry, ktoré nie sú spokojné so svojím vzťahom? Aj keď sa snažia nedať to na sebe poznať, niekedy ich prezradí reč tela. Pretože tú oklameš len zriedka.

Spísali sme pre teba 7 detailov, ktoré si môžeš všímať na pároch, s ktorými sa zvykneš stretávať. Na základe toho môžeš spozorovať, či im to spolu klape alebo to smeruje skôr k rozchodu.

Vyhýbajú sa očnému kontaktu

Nešťastné páry si len zriedka pozerajú do očí. Aj pri rozhovore sa radšej obzerajú okolo seba a majú problém udržať zrak na jednom mieste. Niekedy je to znakom klamstva či nedôvery, čo môžu byť tiež dôvodmi, prečo nie sú vo vzťahu šťastní.

Sedia ďaleko od seba

Ak si majú sadnúť napríklad na gauč, nenatlačia sa k sebe a už vôbec sa neobjímajú. Radšej si sadnú ďalej od seba, aby vytvorili medzi sebou nejaký priestor. Možno sa tak cítia bezpečne a uvoľnenejšie.

Muž a žena na rande
zdroj: Pexels/Taryn Elliott

Sedia pri sebe s prekríženými rukami

Keď už musia sedieť blízko seba, snažia sa držať si od seba odstup. Majú napríklad prekrížené nohy alebo ruky, ktoré sú považované za znak nedostupnosti. Vyzerá to tak, že si k sebe nechcú pustiť nikoho, ani blízke osoby.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating