unsplash.com

Pamätaj si, na pravú lásku sa ti oplatí počkať. Pravá láska nie je niečo, čo sa ponáhľa. Nemôžme si ju vynútiť, aj keď každá po nej túžime.

Bohužiaľ, pravá láska nie je bežnou súčasťou v našich každodenných životoch. Je žiarivý diamant vo svete, ktorý je plný falzifikátov. Keď príde, vážme si ju, tešme sa zo všetkého, čo nám ponúka.

Nikdy neodíde

Poznáš ten pocit, keď ti chýba pocit byť milovanou. Chýba ti tvoj bývalý priateľ, ktorý rozbil tvoje milujúce srdce na márne kúsky.
Možno ti chýba chalan, ktorého si stretla pred dvomi mesiacmi v bare. A prebehla medzi vami chémia.

Jednoducho, ti chýba ten pocit, keď vieš, že niekomu na tebe veľmi záleží. Chýbaš mu, túži ťa opäť držať vo svojom náručí. Odpočítava minúty, kedy budete opäť spolu. Znamenáš preňho svet.

zdroj: unsplash.com

Nelám si hlavu nad tým, kedy príde

Pravá láska, príde v ten pravý čas. Zaklope na tvoje dvere, práve keď ju budeš najmenej očakávať.
Možno ju nájdeš u niekoho, koho spoznáš na Tindri. Alebo ju nájdeš u niekoho, s kým sa už poznáš – spolužiak zo školy, kamarát tvojho staršieho brata. Nikdy nevieš.
Príde vtedy, keď budeš a ňu pripravená.

Avšak v prvom rade sa nauč milovať samu seba. Ako ťa môže niekto druhý milovať, keď samu seba nedokážeš milovať?  

Je výnimočný dar

Pravá láska zostane s tebou. Navždy. Nie je krehká, ako jej napodobneniny. Je z ocele. Bude tu s tebou v dobrom, i zlom.
Pravá láska ťa zodvihne zo zeme, keď ťa všetky sily opustia. Ukáže ti, že všetko zlé bolo na niečo dobré. Buď trpezlivá. Príde. Ale v prvom rade si uvedom, čo chceš. Utrieď si myšlienky.

zdroj: unsplash.com

Nežeň sa do vzťahu, keď si cítiš osamelo

Nevrhaj sa do niečo, čo bude iba dočasné. Nehľadaj si lásku, len kvôli pocitu prázdnoty, samoty. Možno sa cítiš nepochopená. Ale polož si otázku, či ťa vynútený vzťah zachráni pred týmito zlými pocitmi. Dávaj si pozor, aby si nebola potom ešte viac sklamaná.

Nebuď s niekym, kto si ťa nezaslúži. Nemaj na očiach ružové okuliare. Never klamárom. Ľuďom, ktorý majú vrece plné rečí, avšak sa boja skutkov. Nemaj žiadne očakávania od niekoho, kto toho veľa nasľubuje, avšak nič z toho nesplní.

Každá z nás si ju zaslúži

Každý človek si zaslúži byť šťastným. Nikto by nemal trpieť, kvôli láske.
Prestaň plakať. Neplač po nociach. Viem, bolí to.Tá bolesť, keď z tvojho života odchádzajú tí, ktorí ti sľúbili, že tu zostanú navždy.
Netráp sa už viac kvôli ním.

Pravá láska existuje. Neboj sa sa čakať. Nemaj obavy, opäť začať cítiť niečo k niekomu. Neboj sa jej. Buď trpezlivá. Príde.

zdroj: thoughtcatalog.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating