Vzťahy vedia byť občas pekne pomotané. Nie vždy a všetci hrajú totiž v láske rovnakú čistú hru. Niekedy sú to hry, ktoré zamiešajú karty nie len dvom ľuďom, ale hneď viacerým. Máme na mysli neveru a romániky, ktoré dokážu zlomiť nejedno srdce či rodinu. Poďme sa tentokrát pozrieť na stranu niekoho, kto je tou treťou osobou vo vzťahu.

Prečo ženy túžia po zadaných chlapoch? Prečo s nimi flirtujú a chcú ich dostať, aj keď vedia, že patria inej? Toto sú 3 najčastejšie dôvody, ktorými môžeme na tieto otázky odpovedať.

Potrebujú si pohladkať ego

Medzi top 3 dôvody, kvôli ktorým sú ženy ochotné zničiť inej vzťah, býva obyčajné ego. Niektoré si chcú proste iba dokázať, že na to majú, bez ohľadu na to, aby sa pozerali na dôsledky svojho konania.

Ich nezaujíma to, či bude iná smutná alebo či sa ten chlap bude doma hádať. Iba si potrebujú zvýšiť sebavedomie tým, že ich flirtovaniu nikto neodolá. Och, aké sú príťažlivé a krásne! Pre niektoré typy žien to je len hra, v ktorej chcú bodovať a potom zmiznúť.

Obyčajná žiarlivosť

Žiarlivosť má tak silnú moc, že si to nevieš ani predstaviť. Dokáže zničiť aj láskyplný vzťah bez toho, aby do neho vôbec niekto ďalší vstúpil. Preto, keď sa žiarlivá žena rozhodne, že jej cieľom je zadaný chlap, pôjde po ňom najťažšími zbraňami.

Možno závidí jeho partnerke, že ho má doma, možno chce ublížiť zámerne jej a on je pritom len nástrojom, cez ktorý jej ublíži. Toto sa nedeje iba v telenovelách.

Vzor z detstva

Či to tak chceme alebo nie, naši rodičia a vzťahy, v ktorých sme vyrastali, majú na nás obrovský psychologický vplyv. Ak náš otec podvádzal mamu, potom existujú len 2 možnosti, ktoré z teba vyrastú – buď budeš tou, ktorá nikdy nedovolí, aby sa jej to stalo, alebo presne tou, ktorej nepríde zlé, ak si začne so ženáčom.

Aká matka, taká Katka, v tomto prípade to hrá veľkú rolu. Vzory z detstva nás formujú v každom smere, a teda aj v tom partnerskom.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.