V novom roku si želaj otvoriť svoje srdce. Inak, než roky predtým. V roku 2021 sa poddaj všetkým túžbam svojho srdca. Choď tam, kde ťa bude ťahať. Dôveruj mu.

Otvor svoje srdce. Daj láske šancu. Dopraj svojmu srdcu, aby našlo pokoj, zmierenie a domov.

zdroj: instagram.com/katerinandyinon

Daj šancu láske, ktorá si ťa určite nájde. Zapáľ vo svojom srdci sviečku, ktorá bude horieť pre lásku. Maj otvorené srdce a nauč sa dôverovať ľuďom. Možno ti osud v tomto roku pošle do života muža, ktorý ti dá lásku, akú si zaslúžiš. Možno nájdeš muža, ktorý ti nikdy nezlomí srdce. Možno nájdeš muža, ktorému budeš veriť, ktorý ťa naučí dôverovať ľuďom a ktorý s tebou zostane celý život. Možno nájdeš muža, ktorý v tebe bude vidieť všetko, čo tí ostatní nevideli. Možno nájdeš muža, ktorý ti nikdy neublíži a nikdy ťa nepodvedie. Avšak, musíš mať srdce otvorené a veriť. Bez otvoreného srdca a bez dôvery sa to nikdy nestane.

Taktiež sa však nauč v tomto roku prijímať lásku pomaly, ale isto, nemusíš byť vo všetkom rýchla – nepopáľ sa. Láska je trpezlivá, no len vtedy, ak ju naozaj máš a dáš jej šancu. Ak máš svoje srdce stále zatvorené, nečuduj sa, že ťa nikto nechce. Možno by si priateľa aj mala, no všetkých od seba odháňaš a bojíš sa.

zdroj: instagram.com/jovi_travel

Mať otvorené srdce si totiž vyžaduje veľa odvahy. Keď máš otvorené srdce, stávaš sa zraniteľnou a citlivou. Nechávaš sa viesť srdcom, zdôveruješ sa s tým, ako sa cítiš a dávaš maximum lásky človekovi, o ktorom si myslíš, že ťa miluje.

Uvedom si však, že aj keď je to riskantné, je to krásne. Mať otvorené srdce a úprimne milovať je to, čo by si mala v roku 2021 urobiť. Dáš tak ľuďom najavo, že už sa viac nebojíš.

Otvor svoje srdce a v tomto roku miluj tak, akoby si nikdy nebola zranená.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.