unsplash.com

Nezáleží od toho, čo chceš. Všetko sa dá, len treba chcieť. Chcieť bojovať a vytrvať. Lebo trpezlivosť ruže prináša. V tvojom prípade to môže byť hocičo, čo si zaumieniš, že chceš. Ide o to, že keď si už niečo zaumienime, nesmieme zaváhať. Lebo zaváhanie znamená zrušenie.

Každý má v živote nejaké ciele, sny. Základom všetkého je mať predstavivosť a snívať. Naša myseľ vysiela signály do vesmíru a vesmír to zariadi. Ale pozor! Iba pod podmienkou, ak my nezaváhame. Stačí jedno zaváhanie a kontakt mysle s vesmírom sa preruší.

zdroj: unsplash.com

 

Predstavte si, že chcete auto. Na internete si vyhliadnete, ktoré sa vám páči, pozriete na cenu a začnete šetriť peniaze. Po istej dobe vás to prestane baviť, lebo budete mať peniaze ale auto stále nie. Zrazu uvidíte reklamu na dovolenku, ktorá je lacnejšia a peniaze miniete na ňu. Bolo tam zaváhanie, ktoré zrušilo váš cieľ. A presne takto to funguje so všetkým v živote. Nikdy som si neuvedomila silu zaváhania, až kým som sa nad tým hlbšie nezamyslela.

zdroj: unsplash.com

 

Snívajme vo veľkom. O veciach hmotných i tých nehmotných. Je to bezplatné a navyše to prináša každému dobrú náladu. Aj predstavivosť je to, čo nás často krát drží nad hladinou. Predstavujeme si svet bez problémov a ťažkostí. Bez negatívnych ľudí, smutných nálad a zla, ktoré v tomto svete vládne. Poviem vám, že každý si pritiahne ku sebe všetko na čo myslí. Či už veci dobré alebo zlé.

Určite to všetci poznáte už len zo školských čias. Povedali sme: ,,Učiteľka ma vyvolá a dostanem zlú známku.“ A presne to sa aj vždy stalo. Je to zákon schválnosti, ktorý my môžeme ovplyvniť. A ovplyvníme ho tak, že si jednoducho povieme: ,,Dnes ma nevyvolá a do budúcej hodiny sa to naučím.

 

 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife