Instagram/gogomantv/xenia_gregusova/boraros_gabor

Televízna reality šou, ktorá sa označuje za najdrsnejšiu na svete, Survivor, je v plnom prúde. 24 súťažiacich sa rozdelilo do dvoch kmeňov a bojujú spoločne o postup, aby sa jeden z nich dopracoval k rozprávkovej výhre 100-tisíc eur. Aktuálne je ich už o 4 menej, a tým pádom prišli nie len o možnosť vyhrať, ale aj zarobiť si. Podľa informácii extra.cz totiž každý účastník dostane slušný honorár.

Pobyt v Dominikánskej republike nie je pre týchto súťažiacich žiadna luxusná dovolenka, práve naopak. Spia pod holým nebom a ich úlohou je nie len prežiť v divočine, ale najmä bojovať v súbojoch z plných síl, aby neohrozili nie len svoj tím, ale najmä seba.

Našťastie, okrem adrenalínu, nových skúseností či medializácie si so sebou vezmú aj veľmi peknú sumu peňazí už len za účasť v šou.

SLEDUJ náš Facebook a HOT NEWS zo sveta šoubiznisu sa dozvieš medzi prvými! Klikaj >>> TU <<<

Čím dlhšie pritom vydržia v hre, tým viac si môžu zarobiť. Podľa informácii dostane totiž každý jeden z nich týždenný honorár, takže motiváciu bojovať majú naozaj veľkú.

Súťažiaci sú rozdelení na 2 skupiny – ľudia, ktorí sa do šou prihlásili dobrovoľne a tí, ktorí sú mediálne známi. Asi už tušíš, že jedna skupina zarobí viac, ako tá druhá.

Pokračovanie článku na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News