instagram/biankarumanova

Influencerka a podnikateľka Bianka Rumanová je energetickým a úprimným človekom. Krásna levica, ktorú na Instagrame sleduje viac ako 120-tisíc followerov, vie ako zaujať a je inšpiráciou pre mnohé Slovenky. Nie len výzorom, ale aj chuťou makať na svojich snoch.

Perfektný výzor či vlastné podnikanie – to vzbudzuje obdiv žien aj mužov. Najmä po tom, čo ukončila niekoľkoročný vzťah, sledovateľov zaujíma, aký chlap má u nej šancu. Mnohí by ju určite radi pozvali na rande, no nebude to s ňou také jednoduché. Bianka vie, čo od vzťahu a svojho budúceho chlapa očakáva, a čomu sa už chce vyhnúť. Hovoriť sa nehanbí ani o intímnych otázkach, ktoré sú úplne prirodzené.

Pri poslednom asku sa na jej profile objavilo množstvo otázok práve ohľadom mužov a vzťahov. Bianka prezradila, že sa jej vždy páčil herec Tom Hardy. A čo by sa jej fyzicky páčilo na svojom partnerovi? Uprednostňuje chlapa, ktorý bude od nej vyšší, bude mať pekné biele zuby, na ktorých si potrpí aj ona sama, a bude sa o svoj výzor starať. Chlpy na hrudi či chrbte ju odrádzajú.

Okrem toho, čo sa jej páči fyzicky, úprimne odpovedala aj na to, čo má celkovo na vzťahu rada. Bianka rozhodne nie je veľká romantička, lupene z ruží po zemi, sviečky či slaďáky nie sú tým, čím ju chlap dostane. Skôr jej ego pohladí úprimný kompliment, záujem o jej osobu, pozvanie na večeru či spontánne vymyslený a zorganizovaný plán spoločne stráveného času.

zdroj: instagram/biankarumanova

zdroj: instagram/biankarumanova

V otázkach sa objavila aj jedna pikantnejšia, na ktorú otvorená Bianka odpovedala tiež. Týkala sa používania šteklivej pomôcky pre ženy, ktorú sama propagovala. Nechýba jej skutočný intímny styk s partnerom?

Akože chýba, ale nejdem sa roztrhať z toho. Mám to tak, že musím ísť do kolien z chlapa. Som žena, čo nechodí po kávach z nudy, a nieto že by spávala hore-dole s hocikým, lebo teraz nemala se* dlho,“ vyjadrila sa.

zdroj: instagram/biankarumanova

Zdroj: Instagram/BiankaRumanova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News