Photo by diana.grytsku from Freepik

Máš vo svojom okolí niekoho, kto je neustále na mobile? Sociálne siete vedia byť skvelým pomocníkom, no môže sa stať, že nám aj uškodia. Hlavne vtedy, keď na nich trávime veľa času a staneme sa závislými. Takí ľudia sa narodili v týchto znameniach.

Rak

Povaha tohto znamenia je veľmi premenlivá. Všetko záleží od toho, či je na sociálnych sieťach populárny. Každý deň sa snaží pridávať príspevky, chce mať o všetkom prehľad a byť v obraze. Ak sa mu nedarí presadiť, alebo jeho príspevok dostal málo odpovedí, je smutný. Človek v znamení Raka by si mal dať nachvíľu pauzu od uverejňovania fotiek, pretože je potom zbytočne frustrovaný a nahnevaný.

zdroj: Photo by Andrea Piacquadio from Pexels

Strelec

Človek v tomto znamení má najväčšiu aktivitu na sociálnych sieťach večer. Nedarí sa mu dodržiavať presný čas toho, kedy by mal ísť do postele, pretože si musí pozrieť všetko, čo sa za deň stalo. Je zvedavý na ľudí a závislý na tom, aby všetkých sledoval. Na internete vie byť aj do skorého rána, pretože nevie prestať. Napriek tomu, že vie o tom, aké je svetlo z mobilu škodlivé, o zmenu sa nesnaží.

Vodnár

Tento človek musí držať mobil v ruke veľmi často, pretože jeho odpovede sú bleskové. Niekedy sa zdá, že rieši len to, či všetkým odpísal a či všetkých informoval o tom, čo robí. Jeho príspevky cez deň nemajú konca kraja a dokumentuje aj tú najmenšiu maličkosť, ktorá sa mu stala. Mal by si však uvedomiť, že nie je správne všetko zverejňovať, pretože tým odhaľuje svoje súkromie a následky na seba nenechajú dlho čakať.

zdroj: Photo by drobotdean from Freepik

Baran

Povaha tohto znamenia je veľmi prchká, vášnivá a chce sa presadiť za každú cenu. Na sociálne siete chodí za účelom vzdelávania, číta si najnovšie informácie a následne ich interpretuje ostatným sledovateľom. Občas sú z neho ľudia unavení, pretože vidia ten istý príbeh aj dvadsaťkrát, no na druhej strane vedia, že je cieľavedomý. Túži sa zviditeľniť a niekde treba začať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating